Медевакуація: нетермінове перевезення пацієнтів

Санітарна авіація працює як будь-яка інша машина швидкої допомоги, і допомагає транспортувати пацієнтів з одного місця в інше. У більшості випадків пацієнти та їхні близькі вимагають використання повітряної машини швидкої допомоги в надзвичайних ситуаціях, коли життю загрожує реальна небезпека або для максимально оперативного перевезення хворого. Але вам також може знадобитися нетермінове транспортування, наприклад, якщо ви подорожували і зіткнулися з нещасним випадком або під час відпустки у вас загострилося хронічне захворювання. Після початкового обстеження в місцевій лікарні ви можете побажати повернутися додому, ближче до друзів і рідних. Присутність близьких людей в такий час життєво важливий для швидкого і ефективного одужання. Можливо, ви захочете повернутися, бо не розумієте мову, вам самотньо або ви хочете лікуватися у свого постійного лікаря.

 

Як працює повітряна швидка допомога?

Медична репатріація або евакуація передбачає транспортування пацієнта на повітряному судні з нерухомим крилом, таким як приватний літак, комерційний лайнер або вертоліт. Повітряне судно оснащується спеціалізованим медичним обладнанням, яке забезпечує задоволення всіх медичних потреб під час транзиту. Оснащений медичним обладнанням лайнер забезпечує своєчасне отримання належної медичної допомоги. Це, в свою чергу, гарантує, що ви можете пересуватися на великі відстані, не турбуючись про своє здоров’я. Повітряні машини швидкої допомоги також допоможуть вам подолати великі відстані, які недоступні при транспортуванні вертольотом або наземними машинами.

На тривалих рейсах або польотах на малі відстані медичне обладнання з можливостями моніторингу здоров’я допомагає висококваліфікованій професійній команді стежити за станом здоров’я пацієнта. Поряд з досвідченою медичною бригадою у перевізника є необхідні ліки і медикаменти, які можуть знадобитися пацієнту під час подорожі.

 

Які способи медичної репатріації?

Медична евакуація може приймати різні форми. Головними серед них є оренда приватного літака або бронювання місць на борту комерційних лайнерів. Вибір на користь того або іншого способу транспортування вибирається, виходячи зі стану здоров’я пацієнта і відстані, яку необхідно подолати до обраної пацієнтом лікарні. Для невеликих відстаней можна також використовувати вертольоти. Для середніх і далеких відстаней залучаються приватні літаки і комерційні авіалайнери.

Читайте также:  Медевакуація з Кенії

 

-Оренда приватного літака для медичної евакуації

Літаки швидкої допомоги можуть використовуватися незалежно від того, де в даний момент знаходиться пацієнт. Також краще використовувати приватний літак, якщо стан пацієнта є критичним і під час перельоту йому потрібне проведення інтенсивної терапії. На час перельоту пацієнта супроводжують спеціалізовані медичні працівники. Обладнані приватні літаки можуть швидко перевозити хворих з одного місця в інше. Існує також можливість взяти на борт супроводжуючих з числа друзів або родичів. У більшості випадків близькі родичі пацієнта воліють летіти разом з ним. Обладнані приватні літаки зазвичай використовуються для термінових / екстрених перевезень.

 

– Медична репатріація регулярним рейсом комерційних авіаліній

Цей режим переміщення пацієнта ідеальний, якщо пасажир знаходиться в ситуації, коли його життю і здоров’ю не загрожує небезпека. Це ідеальний спосіб транспортування, коли пацієнт досить стабільний для перельоту. У зв’язку з тим, що в даний час доступні численні рейси за різними маршрутами, це може гарантувати, що ви швидко і безпечно дістанетеся до пункту призначення. Проте, під час медичної евакуації не рекомендується використовувати стикувальні рейси, так як зміна літака може бути занадто великим навантаженням для пацієнта.

 

Важливе питання при бронюванні місць на борту комерційного лайнера полягає в комфорті для пацієнта. Регулярний або комерційний / чартерний рейс можуть використовуватися, щоб транспортувати пацієнтів не в критичному стані. На таких рейсах у вас є два варіанти.

Читайте также:  [:ru]Чартер из Борисполя – с хорошим настроением от Авиав ТМ[:ua]Чартер з Борисполя - з хорошим настроєм від Авіав ТМ[:]

– установка спеціальних нош;

– подорож у вертикальному положенні в бізнес-класі.

Рішення повинно прийматися до польоту, а відштовхуватися необхідно від поточного стану здоров’я. У будь-якому випадку вас буде супроводжувати лікар або фельдшер. Якщо ви вирішили лягти на носилках, їх можна легко розмістити на комерційних рейсах, знявши частину крісел і сидінь на комерційному авіалайнері. В іншому випадку ви можете просто сидіти на своєму місці.

 

Чи покриє страховий поліс витрати на нетермінову медичну репатріацію?

Більшість страховиків, будь то приватні компанії або страхові компанії вашого роботодавця, не покривають витрати на нетермінову медичну евакуацію. Різні страхові компанії по-різному підходять до умов, коли мова заходить про медичну евакуацію. При підписанні контракту на організацію поїздки важливо розуміти політику страховика в галузі охорони здоров’я. Навіть якщо медична евакуація покривається полісом, на вас можуть накласти обов’язок сплатити певну частину витрат. Якщо ви не впевнені, зверніться до представника страхової компанії і запитайте, чи покривається медевакуація страховим полісом і які послуги оплачуються. Якщо ці витрати не покриваються страховкою, вам доведеться платити зі своєї кишені.

 

Скільки буде коштувати медична репатріація без страхового поліса?

Є кілька факторів, які впливають на величину витрат. Ці фактори можуть включати в себе:

– тип повітряного судна, необхідний для евакуації;

– відстань, яку треба пройти, щоб доставити пацієнта в обраний госпіталь;

– стан здоров’я пацієнта;

– кількість супроводжуючих осіб;

– терміновість запиту.

 

Незважаючи на ці фактори, ми прагнемо надати вам комфортний і доступний спосіб транспортування. Не соромтеся звертатися до нас за консультацією в будь-який час.

Навіщо організовувати медичну евакуацію при нетерміновому транспортуванні через компанію Кофранс?

Читайте также:  Квитки бізнес класу від AVIAV TM (Cofrance SARL)

Медична евакуація за допомогою компанії Кофранс – ваш вибір в разі будь-якого ускладнення зі здоров’ям, якщо потрібне залучення повітряних машин швидкої допомоги. Цей принцип в рівній мірі застосовний для нетермінового транспортування пацієнтів. Ось деякі з основних характеристик, які роблять сервіс компанії Кофранс кращим сервісом авіаційного медичного транспорту як для екстреного, так і для нетермінового транспортування пацієнтів:

– авіаційний парк наших партнерів в будь-який час буде надано до ваших послуг;

– ми можемо працювати не тільки в великих аеропортах, а й на багатьох аеродромах меншого розміру в безпосередній близькості до обраних госпіталів, тим самим зводячи до мінімуму наземні перевезення;

– наші послуги включають в себе трансфер з лікарні, доставку в аеропорт, супровід рейсу до пункту призначення і трансфер до лікарні за вашим вибором;

– ми надаємо медичні послуги по всьому світу, будь то невеликі міста або великі мегаполіси;

– наші послуги доступні за конкурентоспроможними цінами;

– у нас великий досвід роботи в медичній авіації, і ми працюємо відповідно до стандартів ISO 9001.

 

Зв’яжіться з нами

Ви можете зв’язатися з нами в будь-який зручний час, щоб отримати відповіді на питання, що цікавлять і отримати точні розцінки на медичну евакуацію.

 

Шошина Ольга