Приватні перельоти в період пандемії

Пандемія стала непростим випробуванням для всіх людей планети, причому не тільки для тих, хто захворів. Особливий дискомфорт відчувають мандрівники через низку введених обмежень. У одних за кордоном – невідкладні справи, у інших – родичі, треті просто зобов’язані потрапити на важливі для них заходи.

У період пандемії вже неактуальні екскурсійні тури на Лазурний Берег, розважальні програми і розкішний відпочинок. Але бувають, дійсно, важливі причини, коли необхідно терміново летіти в іншу країну, і люди впадають у відчай через те, що зробити цього не виходить. Так, на початку 2020 року в різних точках планети «застрягли» тисячі туристів і були змушені чекати евакуаційних рейсів, частину з яких так і не було надано державами.

 

Чи можна подорожувати приватними літаками

У цій ситуації мала авіація стала єдиним способом здійснити подорож. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надала більше сотні евакуаційних рейсів з різних країн, і багато які з них були виконані в Росію. Туристи знаходили один одного і об’єднувалися в групи для того, щоб орендувати приватний літак і здійснити індивідуальний переліт.

У період пандемії, дійсно, проблематично замовити екскурсійний тур на Лазурний Берег. Але якщо у вас є вагомі підстави для того, щоб відправитися в подорож, то можна і потрібно користуватися послугами ділової авіації. Замовити приватний літак можна через AVIAV TM (Кофранс Сарл) в будь-який час, головне підтвердити, що у вас є важлива причина летіти за кордон.

Читайте также:  Втеча росіян з Бразилії - як це було

З досвіду всього 2020 року ми знаємо, що в більшості випадків не виникає великих проблем з тим, щоб підготувати необхідні документи, коли мандрівники мають підстави для перельоту. Єдине, що принципово змінилося, – це час очікування. Пакет повинен пройти через кілька інстанцій, і лише після цього AVIAV TM (Cofrance SARL) отримує дозвіл на рейс і надає приватний літак.

Якщо при звичайному розкладі переліт до Лазурного Берега з Москви або Сочі можна затвердити за лічені хвилини, то в період пандемії на це буде потрібно не менше тижня або навіть – двох. А одного разу нам довелося чекати дозволу майже цілий місяць, незважаючи на те, що документи мандрівників були в порядку. Проте це був єдиний спосіб перетнути закриті кордони, і туристи були раді скористатися даним шансом.

 

Заходи безпеки при перельотах

Ми вживаємо всіх необхідних заходів безпеки, щоб уникнути ризику зараження.

  • Всі мандрівники в обов’язковому порядку двічі здають тест на Covid-19, вимірюють температуру при вході.
  • AVIAV TM (Cofrance SARL) надає індивідуальний трансфер, незалежно від того, є пунктом старту Санкт-Петербург, Аддіс-Абеба або Лазурний Берег.
  • Переліт здійснюється з дотриманням дистанції між пасажирами, в захисних масках.
  • Салон автомобілів і літаків проходить обов’язкову санітарну обробку до і після відправлення.
  • В аеропорту пасажири проходять швидкий передпольотний контроль і огляд і тут же відправляються на борт в окремих машинах.
  • Після прибуття в місце призначення ми також надаємо оброблене індивідуальне таксі.
Читайте также:  Авіаперевізник в Португалії відновить свої польоти

За рік подібної практики у нас не було жодного випадку, щоб хтось із пасажирів заразився коронавірусною інфекцією.

Як замовити переліт

Якщо ви бажаєте відправитися в подорож в країну, де закриті кордони, наприклад, здійснити рейс Київ – Лазурний Берег, переліт необхідно бронювати не менше ніж за три тижні до планованої дати старту. Зв’яжіться з представником AVIAV TM, повідомте маршрут, кількість пасажирів, дату, мету подорожі. Ми проаналізуємо ситуацію і допоможемо зібрати необхідні документи, щоб затвердити рейс.

Буває, що люди об’єднуються в групи, щоб орендувати приватний літак. Якщо у нас готується рейс за певним маршрутом і залишається кілька вільних крісел, то інформацію про це завжди можна знайти на нашому головному сайті http://www.aviav.ru В цьому випадку пасажир платить лише за себе і не зобов’язаний замовляти повітряне судно цілком.

Читайте также:  Париж захоплений чайками

Також ми займаємося авіаційним перевезенням вантажів, та якщо вам потрібен транспортний літак, то ми готові надати його на вигідних умовах, при цьому всі відправлення пройдуть обов’язкову санітарну обробку. Єдине, що складно організувати – це відпочинок в країнах, які поки «закриті», тому екскурсійний тур по Лазурному Березі доведеться відкласти до кращих часів.

Приватна авіація виручає в найскладніші періоди, не тільки під час пандемії, але і при надзвичайних ситуаціях. Якщо у вас є причина для подорожі, то завдяки AVIAV TM (Cofrance SARL) для вас будуть відкриті всі кордони, і приватний літак вирушить в дорогу. Звертайтеся в нашу компанію і замовляйте перельоти незважаючи ні на що.