5 переваг польоту на приватному літаку Gulfstream

Хочете отримати максимум від польоту на приватному літаку? Тоді зверніть увагу на чартери Gulfstream.

Коли справа доходить до польотів, перед вами відкривається безліч варіантів. Полетите ви регулярним рейсом комерційних авіаліній? Або віддасте перевагу приватній авіації? Якщо виберете останнє, то ви шукаєте комфорт і розкіш або зручність і ефективність?

Бачите, не всі літаки створені рівними.

Приватні літаки призначені для перевезення певної кількості пасажирів, курсування на певній висоті і набору певної швидкості і всього на певну відстань. Тому, коли справа доходить до вибору того, яке повітряне судно найкращим чином відповідає вашим потребам, вам необхідно взяти до уваги такі деталі.

Якщо вам скажуть, що існує приватний літак, який був розроблений для задоволення різних потреб? Легкі, середні і великі далекомагістральні, з різними характеристиками – і всі вони виробляються на заводах компанії Gulfstream.

Що таке чартери Gulfstream?

Gulfstream відомий в своїй галузі, і політ на одному з їхніх літаків означає, що вас підтримує потужна сила в індустрії приватної авіації. І, безсумнівно, ви знайдете ідеальний варіант для ваших потреб серед доступних лайнерів Gulfstream.

Отже, наступного разу, коли ви піднімитеся в небо, ось 5 причин, по яких варто віддати перевагу повітряному судну Gulfstream.

  1. Знакове ім’я

Gulfstream працює в авіаційній промисловості вже багато років. Люди знають цю марку, причому навіть ті, хто дуже далекий від авіаційної галузі. Широко відомий факт, що заможні клієнти, які досягають високого статусу і прагнуть справити враження на інших, найчастіше віддають перевагу саме приватним літакам Gulfstream.

Читайте также:  [:ua]Замовити квиток на літак онлайн[:]

Тому давайте дивитися правді в очі: багато хто може купити приватний літак, але той, хто розуміє значення понять «сила» і «винагорода за зусилля» набувають Gulfstream.

Лайнери Gulfstream виявилися популярним вибором для подорожей серед багатьох знаменитостей і відомих людей. Одне тільки відображення овальних ілюмінаторів викликає захоплення тих, хто з боку спостерігає за пасажирами Gulfstream.

  1. Простір, яке вам необхідно

У кожного представника галузі авіабудування є хоча б одна відмінна риса, яка кочує з моделі в модель. Для Gulfstream це їх просторі салони.

Салони цих літаків пропонують комфорт, тишу і можливість розслабитися в елітній обстановці. Ви можете грати, працювати, відпочивати, розважатися або подрімати.

Незалежно від того, що ви вирішите зробити, щоб скоротати час в польоті, ви обов’язково знайдете багато місця на борту чартерних рейсів Gulfstream. І, якщо ви зголодніли, більшість приватних літаків цього виробника оснащені невеликою кухнею, щоб ви могли взяти холодний напій або перекусити.

Насправді, можна з упевненістю сказати, що салони Gulfstream – це одна з речей, яка виділяє їх (і допомагає їм парити вище інших) на конкурентному ринку.

  1. Якість і кількість

Коли ви шукаєте приватний літак, який пропонує вам якісний політ, в тому числі надзвичайно високу швидкість, висоту і дальність польоту, ви можете виявити, що ваш вибір досить широкий.

Однак якщо ви шукаєте приватний літак з подібними характеристиками і хочете переконатися, що на борту розмістяться всі партнери вашої фірми, то може здатися, що вибір не настільки вже й великий.

Читайте также:  Делегація Jet.Paris відправляється на AERO Friedrichshafen 2022

На щастя, Gulfstream знає про важливість створення приватного літака, який може запропонувати простір без шкоди для якості польоту або можливостей літака.

Наприклад, з цієї причини Gulfstream G550 є високо визнаним лідером в галузі приватної авіації.

Gulfstream G550 може:

– покривати надвисокі відстані;

– пересуватися на рекордних швидкостях;

– добиратися до різних куточків планети (навіть найвіддаленіших);

– перевершити можливості багатьох інших літаків;

– надати комфортний, якісний і просторий салон;

– вмістити 14-19 пасажирів.

Іншими словами, приватний літак Gulfstream дозволить вам не жертвувати якістю на догоду, наприклад, місткості і не відмовлятися від інших важливих параметрів перельоту.

  1. Безпека

Коли ви приймаєте рішення орендувати приватний літак, ви віддаєте своє життя в руки цієї машини.

Чи можете ви сліпо довіряти будь-кому в авіаційній галузі? Якщо так, то це величезний ризик.

Gulfstream – це величезна лінійка літаків, які регулярно намагаються зарекомендувати себе як безпечний і надійний засіб пересування. Одним з таких літаків є Gulfstream G150. Цей середньомагістральний джет – один з кращих представників сфери приватної авіації. На борту цього повітряного судна можна комфортно і безпечно пролетіти від одного узбережжя США до протилежної або без праці переміщатися між країнами європейського континенту.

  1. Доступність

Звичайно, деякі приватні літаки можуть бути досить дорогими. І, в залежності від ваших цілей, ви можете виявити, що ряд джетів вам зовсім не по кишені.

Залиште ці терзання людям, які шукають гламуру і статусу. Якщо ви шукаєте судно, яке безпечно і надійно доставить вас з пункту А в пункт Б, то варто звернути увагу на Gulfstream G200.

Читайте также:  10 важливих порад для ідеальної подорожі приватним літаком

По-перше, вкрай важливо розуміти, що просто відмовившись від високої ціни, ви не відмовляєтеся від комфорту і стилю. Gulfstream G200 – добре відомий бізнес джет середнього розміру. Цей літак може вмістити до 9 пасажирів і двох членів екіпажу. Він може похвалитися дуже зручним і стильним салоном.

Ділові поїздки в супроводі Gulfstream, забезпечать вам незабутні враження від польоту і дозволять прибути в пункт призначення, зробивши належне враження на партнерів, клієнтів і колег.

Висновок

Вибір ідеального приватного літака для ваших подорожей може надати неймовірний вплив на загальні враження і досвід поїздок. І, знаючи деякі інсайдерські деталі, співробітники компанії Кофранс зможуть вам допомогти у виборі.

Наступного разу, коли ви вирішите орендувати приватний літак, обов’язково розгляньте все, що можуть запропонувати чартери Gulfstream. Поєднання розкоші, зручності і ефективності може подарувати вам приємну і незабутню подорож.

Шошина Ольга