Замовлення приватних перельотів у Києві на великих авіалайнерах

Київ – найбільше місто країни, її найбільший економічний та промисловий центр. Тут знаходиться величезна кількість суб’єктів підприємництва, великі виробництва в різних областях, включаючи машинобудування, металургію, створення літаків, хімічну галузь і багато іншого.

Київ – ще й центр ділової активності, освіти та культури. У ньому зосереджено багато великих організацій, які користуються послугами приватної авіації. Для таких замовників часом актуальна оренда VIP-літаків, розрахованих на 30–270 осіб. Великий досвід в організації подібних подорожей має провідний чартерний європейський брокер AVIAV TM (Cofrance SARL).

Компанія має представництва у понад 110 містах світу, і одне з них знаходиться у Києві. Його прямий телефонний номер: +3 (8044) 392 14 36. AVIAV TM (Cofrance SARL) допомагає вибирати та орендувати приватні літаки та організує VIP-подорожі під ключ.

Звернувшись у «Кофранс САРЛ», ви будете впевнені, що отримаєте найвигідніші пропозиції щодо оренди великих авіалайнерів. Будучи брокером, AVIAV TM не ставить за мету просування послуг певної чартерної компанії і не робить власних націнок на рейси. Ми знаходимо для клієнтів відповідні варіанти, з яких замовник вибирає найкращий.

 

Наші літаки

У Києві завжди доступні для оренди великі VIP-літаки. Ви можете замовити:

 • елегантний Boeing 737-300 VIP на 148 осіб;
 • комфортний Airbus 320 Corporate на 180 пасажирів;
 • шикарний Boeing 757-200 VIP на 228 осіб;
 • чудовий Boeing 767-00 VIP на 255 місць;
 • розкішний Airbus 320 VIP на 50 мандрівників;
 • неперевершений Boeing 737-500 VIP на 56 вояжерів;
 • унікальний Embraer 135LR на 37 гостей;
 • багато інших містких повітряних суден бізнес-класу.
Читайте также:  Топ-5 найшвидших приватних літаків

 

Замовлення онлайн

Замовити повітряні судна можна телефоном або зручним каналом електронного зв’язку. Достатньо повідомити:

 • пункти відправлення та призначення;
 • кількість осіб;
 • дату та зручний час відправлення.

Менеджер компанії надасть список літаків на вибір із зазначенням цін, місткості, року випуску та інших важливих параметрів. Договір укладається через інтернет під контролем авіаційних юристів. Вони допомагають отримати дозвіл на рейс і допуск для всіх пасажирів.

Комфортна подорож

Чи потрібно вам відправити співробітників на навчання, у відрядження, на ділову зустріч, відпочинок чи корпоративний захід, AVIAV TM (Cofrance SARL) стане найкращим партнером. Ми організували чимало подібних подорожей та маємо солідний досвід роботи з великою кількістю пасажирів. Коли летить не 5–10, а 50 чи 150 осіб, потрібен особливий підхід та високий рівень контролю.

Кожному необхідно оформити документи для подорожі, надати зручний трансфер, врахувати побажання у польоті. Для великих груп людей, об’єднаних однією метою, на борту актуальним є проведення відеоконференції, перегляд професійного контенту, обговорення робочих питань, а також організація харчування. Всі ці завдання легко допоможе вирішити AVIAV TM (Cofrance SARL).

Ми надаємо послуги кейтерингу, домовляємося з чартерною компанією про всі деталі подорожі, аж до прикраси повітряного судна або подарунків з логотипами компанії. Літаки мають вихід в інтернет та системи мультимедіа, тому організувати робочі процеси не складає труднощів.

Читайте также:  Главное за неделю: юбилейный SBJ, сверхдальний A321 и многообещающий ТВС-2ДТС

Звертатися до нас найкраще за місяць до подорожі, щоб вона була організована бездоганно. Але за необхідності ми надамо літак у найкоротші терміни та допоможемо оперативно вирушити до пункту призначення.

 

Переваги приватної авіації

Послуги приватної авіації стають незамінними під час пандемії чи інших обмежень. Коли заборонені регулярні перельоти, відправитися в іншу країну можна лише VIP-літаком. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) організувала десятки подібних рейсів у період загального карантину та ізоляції. Потрібно лише підтвердити підстави для подорожі, що допомагають зробити юристи нашої компанії.

Прямі рейси з Києва на великих авіалайнерах можливі в будь-яких напрямках. Важливо, щоб у місті прибуття був міжнародний аеропорт. Тому якщо потрібен переліт на Сейшельські острови, Непал або Ісландії, літак відправиться без пересадок. Це заощадить час та зробить подорож комфортною.

 

Через нашу компанію легко замовити будь-які супровідні послуги, наприклад трансфер у потрібному місті світу, бронювання готелів для всіх пасажирів, турботу про багаж та багато іншого. Достатньо перерахувати потрібні пункти, і менеджер AVIAV TM відразу внесе їх у договір.

Приватні літаки летять вище за звичайні авіалайнери, і на рівні 11–13 кілометрів тиск стабілізується. Пасажири почувають себе комфортно, як на землі, можуть зосередитися на важливих завданнях і спокійно попрацювати чи відпочити. Сучасне технічне VIP-оснащення повітряних суден дозволяє їм не потрапляти до зон турбулентності, тому подорож проходить без стресу та хвилювання.

Читайте также:  Dassault Aviation сократит поставки бизнес-джетов Falcon в 2018 году

Аеропорт Києва

Старт здійснюється із міжнародного київського аеропорту імені І. Сікорського, який називають Жуляни. У ньому одна злітно-посадкова смуга довжиною 2320 метрів, з якої легко стартують далекомагістральні літаки – такі як Boeing 767-00 VIP.

Це не найбільший аеропорт України, за рік він обслуговує щонайменше мільйон пасажирів. Тому і кількість регулярних рейсів з нього не така велика, як це потрібно великим підприємцям та іншим VIP-замовникам.

Але приватні рейси компанії AVIAV (Cofrance SARL) нічим не обмежені. «Боїнги» та «Аербаси» бізнес-класу стартують у зручний для замовника час і вирушають будь-якими маршрутами.

Час перебування в аеропорту скорочено до граничного мінімуму. Навіть великій групі де сто людей досить прибути за годину до відправлення літака. Передпольотні формальності займуть лічені хвилини, після чого мандрівники можуть комфортно провести час у закритих залах для привілейованих пасажирів.

Співпрацювати з AVIAV TM (Cofrance SARL) легко та зручно. Ми будемо раді новим клієнтам у Києві та організуємо комфортну швидку подорож на великих VIP-літаках у будь-яке місто світу.