Коронавірус і приватна авіація: найбільш безпечний спосіб пересування

У міру того, як все більше і більше людей шукають способи триматися якнайдалі від коронавіруса і стримують свої плани на поїздки, запити та заявки на оренду приватних літаків стрімко ростуть.

«Оренда приватного літака дозволяє вам уникнути стовпотворіння завантажених аеропортів, оскільки джети, як правило, вилітають з території комплексів бізнес авіації, де чисельність людей значно нижче, а на борту самого лайнера вас буде супроводжувати тільки обмежена група пасажирів», – говорить президент і генеральний директор однієї з компаній сфери приватної авіації.

Приватний літак дає можливість уникнути оточення великою кількістю людей, які подорожують по всьому світу, навіть незважаючи на всі небезпеки пандемії.

Приватні літаки можуть використовувати менші, тихіші регіональні аеропорти у віддалених районах, а це означає, що пасажири минуть довгі черги на перевірку безпеки і позбавлять себе від необхідності перебувати в зонах очікування великих міжнародних аеропортів. У міру поширення випадків зараження коронавірусів COVID-19, все більше і більше людей вважають за краще переплатити за оренду приватного літака заради зниження ризиків інфікування.

Читайте также:  Приватна авіація в Італії

Постійні клієнти приватної авіації продовжують дотримуватися звички подорожувати джетами, але число запитів від людей, які віддавали перевагу більш економічному способу пересування, стрімко зростає. Особливо сплеск активності спостерігається з районів з високим рівнем зараження, а ключовими цілями поїздки залишаються евакуація / репатріація, поїздка з сім’єю в теплі краї, де епідемія пішла на спад, або термінові справи, які не терплять зволікання.

На відміну від комерційних поїздок, які передбачають фіксований розклад і попереднє планування, приватний літак можна орендувати і підготувати до вильоту всього за чотири години, і пасажири можуть впливати на час вильоту, що є лише однією з причин сплеску числа бронювань в останню хвилину.

Читайте также:  Евакуація приватним літаком з-за кордону

Представники приватних компаній-авіаперевізників говорять, що після різкого збільшення числа заражених зон вони зафіксували зростання обсягу запитів і замовлень від різних типів клієнтів: від корпоративних і державних службовців до спортсменів і артистів.

«Якщо є група людей, що прямують в пункт призначення, то значить, їм важлива ця поїздка, тому вони вважають за краще просто не ризикувати власним здоров’ям».

Ви думаєте, що оренда приватного літака – це оптимальний спосіб подорожей по світу під час пандемії? Компанія Кофранс – один з лідерів європейського ринку приватної авіації, який демонструє виняткову відданість питань безпеки і допомагає клієнтам приймати найбільш обґрунтовані рішення щодо подорожей.

Шошина Ольга