Користь для здоров’я від відпустки

У спільних дослідженнях, проведених і опублікованих Forbes, Skift і Huffington Post, з’ясувалося, що тільки 25% американців використовують всю свою відпустку, 42% американців не беруть дні відпустки, а 61% часу, проведеного у відпустці, як і раніше, проводять за роботою. Але відпустка несе величезну користь для здоров’я, а здорові, щасливі та відпочилі співробітники – бонус для всієї компанії.

Задоволеність життям різко зростає під час і одразу після відпустки (особливо якщо до місця відпочинку та назад вас доставляв не переповнений рейс комерційних авіаліній, а комфортний приватний літак). Позитивні враження від відпустки змушують нас переглянути свої погляди та підвищують загальне задоволення життям. Деякі із складних складових пов’язані з нашим громадським життям, дозвіллям, внутрішньосімейним спілкуванням, романтичними стосунками та духовним пробудженням.

 

Ось що вам потрібно знати про користь відпочинку.

 

Відпустка покращує психічне та фізичне здоров’я

Нам давно відомий відновлювальний ефект відпустки. Зазвичай користь пов’язана з переважним знаходженням на свіжому повітрі та зменшеною частотою використання різноманітних гаджетів. Більшість досліджень показали, що основна причина, через яку канікули та відпустки такі корисні, полягає в тому, що ми можемо позбутися стресів, що виникають у трудовому житті, а натомість отримуємо покращену якість життя.

Ось основні переваги для здоров’я, які ви отримаєте, якщо вирішите провести відпустку далеко від офісу та робочого столу:

Зниження стресу. Відпочинок усуває стрес та знижує почуття занепокоєння, переживань та тривожності.

Здорове серце: у людей, які щороку беруть відпустку, спостерігається менше серцево-судинних захворювань. Як у чоловіків, так і у жінок зменшилася ймовірність виникнення серцевого нападу.

Психічне здоров’я. Релаксація та відпочинок від робочих турбот покращують настрій, що веде до підвищення якості життя.

Читайте также:  Чи варто орендувати приватний літак при перельотах взимку?

Поліпшення стосунків. Задоволеність шлюбом зменшується зі зниженням частоти відпусток, тоді як у відпустці шлюбні узи міцніють, оскільки пари отримують спільні враження та поділяють нові емоції.

Розквітає креативність: у новому середовищі ми майже стаємо іншими людьми, набуваємо іншого мислення. Поштовхом може послужити надихаючий пейзаж, нова обстановка, люди іншого менталітету, які говорять іншою мовою – у будь-якому разі ви виявите нове почуття ментальної гнучкості.

Про користь відпустки говорять дедалі більше. Відпочинок дозволяє не тільки уникнути стресу та вийти з рутини повсякденного життя, але також підтримує загальне гарне самопочуття. Якщо ж ви хочете, щоб якісний відпочинок починався прямо з дороги, розгляньте можливість орендувати приватний літак.

Приватна авіація дасть вам можливість уникнути довгих черг в аеропортах, дозволить піднятися в літак за лічені хвилини після прибуття до повітряної гавані, і, звичайно, просторий салон приватного судна подарує комфорт, який зустрічається далеко не в кожному фешенебельному готелі. Проте повернемося до користі відпустки.

 

Чи розглядали ви ці оздоровчі бонуси під час планування вашої наступної поїздки?

 

  • розширення кругозору та перспектив;
  • зміна декорацій;
  • бадьорість та можливість займатися фізичними вправами;
  • посилення почуття ейфорії.

 

Якщо ви вирушаєте у відпустку з сім’єю, їдете у відрядження або прямуєте за новим духовним досвідом, немає сумнівів, що знайомство з навколишнім світом позитивно позначиться на вашому здоров’ї та самопочутті.

 

Подорож і щастя

Подорожі можуть зробити вас більш щасливою людиною у багатьох відношеннях, і, безперечно, існує кореляція між тривалим щастям (крім часу, який ви проводите у поїздці) та подорожами.

Від впевненості в собі до переоцінки того, що у вас є – ви обов’язково відчуєте подяку та задоволення при вивченні нових місць. Щастя заразне, і між знайомством з новими людьми, детоксикацією організму, розвантаженням від стресу повсякденного робочого життя та приділенням часу винятково собі ви відчуєте себе краще практично миттєво. Навчання, отримання нових вражень та вихід за межі зони комфорту, безсумнівно, зроблять вас більш задоволеним та щасливим.

Читайте также:  [:ru]AVIAV TM (Cofrance SARL) – лучший брокер в сфере деловой авиации[:ua]AVIAV TM (Cofrance SARL) - кращий брокер в сфері ділової авіації[:]

Тепер знаючи все це, ви шукатимете щось, що зробить ваш літній відпочинок незабутнім і, можливо, набагато приємнішим? Чи, можливо, ви хочете відправитися у відпустку, але посадка в переповнений комерційний авіалайнер, поїзд чи автобус не приваблюють вас?

Якщо ви вирушали у відпустку раніше, то, мабуть, їздили з дітьми, що кричали, примхливими та галасливими, або користувалися якимось людним громадським транспортом. Але хороша новина полягає в тому, що ви можете відправитися куди завгодно, без суєти та натовпів незнайомців. Все, що потрібно зробити, це орендувати приватний літак.

 

Тож чому варто орендувати приватний літак?

 

Приватна авіація має безліч переваг:

Зручність: коли ви летите на борту приватного літака, вам не потрібно турбуватися про те, щоб мчати через переповнений аеропорт. Ви можете самостійно вибрати з якої повітряної гавані вилетить джет.

Відсутність суєти та переживань: здебільшого, в терміналі бізнес авіації знайдуться співробітники, які допоможуть завантажити на борт ваш багаж. Вам не доведеться залишати свої речі без нагляду, а значить, ви не переживатимете за їх можливу втрату.

Менше стресу та розчарування: якщо ви летите приватним літаком, ви не повинні чекати у довгих чергах, коли співробітники служби безпеки перевірять ваші документи та додивляються багаж. Капітан судна може самостійно провести перевірку, і єдиними людьми у літаку будете ви та ваша родина.

Читайте также:  Бізнес авіація від AVIAV TM (Cofrance SARL)

Гнучка тимчасова шкала: якщо ви спізнюєтеся, то нема про що турбуватися. Літак чекатиме на вас, тому що саме ви платите за його оренду.

Один літак: вам не потрібно міняти літак під час поїздки, а це означає, що не доведеться робити пересадки та турбуватися про те, щоб встигнути на стикувальні рейси.

Їжа та напої: ви можете самостійно вибрати, коли отримувати їжу та напої. Це означає, що вам не потрібно їсти тільки тому, що це входить до розкладу польоту.

Виберіть приватний літак: ви можете вибрати тип або розмір повітряного судна, який вам потрібен.

Менше очікування: після приземлення вам не доведеться чекати на розвантаження та отримання багажу. Екіпаж може викликати наземний транспорт, і на вас чекатимуть хоч біля самого трапу приватного літака.

 

Створюйте незабутні спогади

 

Канікули позбавляють нас стресів. Замість того, щоб міркувати над проблемами та складнощами життя, ми можемо досліджувати нові місця, не витрачаючи сили на занепокоєння. Дослідження довели, що сприятливі наслідки тривають до двох тижнів після повернення з відпустки. А якщо ви вирішите орендувати приватний літак, ваші наступні канікули напевно стануть незабутніми.

 

Шошина Ольга