Як орендувати приватний літак під час пандемії

У 2020 році пандемія Covid-19 привела до зупинки регулярних рейсів комерційних авіаліній на тлі глобальних обмежень на поїздки і закриття кордонів. Перенесемося в 2021 рік. Тривалі перебої в сфері комерційної авіації, а також побоювання з приводу вірусу привели до припливу клієнтів, які вперше наважуються орендувати приватний літак, щоб уникнути завантажених терміналів і переповнених літаків. Якщо ви плануєте орендувати приватний літак в Києві для поїздки за кордон, продовжуйте читати, щоб дізнатися про все, що вам потрібно знати про бронювання джета під час пандемії.

 

Гнучкий графік без скасування в останню хвилину

Підготовка до першого польоту з моменту поширення Covid-19 може бути лякаючою перспективою, тому останнє, що вам потрібно, – це додатковий стрес, що поїздка може зірватися в останню хвилину. Оскільки регулярна комерційна авіація все ще схильна до постійно мінливих обмежень або рейси зовсім знаходяться на межі скасування, оренда приватного літака в Києві є надійною альтернативою, яка дозволить спланувати відпустку без будь-яких сумнівів у тому, як ви доберетеся до пункту призначення.

Читайте также:  10 важливих порад для ідеальної подорожі приватним літаком

 

Цілодобове обслуговування з виділеного контактного центру

Клієнти приватної авіації говорять, що вони вважають за краще розмовляти з реальною людиною, а не використовувати цифровий додаток, і кожен клієнт компанії Кофранс отримує цілодобове обслуговування від особистого менеджера по роботі з клієнтами, який цілодобово і без вихідних буде супроводжувати як протягом процесу бронювання, так і під час польоту.

Наявність постійної контактної особи дозволить налагодити відносини з консультантом, при цьому ви будете впевнені, що вас не попросять повторювати деталі кільком людям на кожному етапі роботи з брокером.

 

Оновлення обмежень на поїздки

Бути в курсі постійно мінливих обмежень на поїздки може здатися нездійсненним завданням, але клієнтам компанії Кофранс це робити і не обов’язково. У нас є спеціальна команда, яка стежить за останніми заходами, щоб клієнти завжди були в курсі останніх подій.

Ми перевіримо, чи відкриті кордони в обраному вами пункті призначення, і, якщо вони відкриті, переконаємося, що у вас є вся необхідна документація для легального в’їзду на територію країни. Перед польотом ми також надамо детальну інформацію про відповідні вимоги до карантину і тестування на Covid-19, щоб ви точно знали, що вам потрібно зробити для успішної поїздки.

Читайте также:  Індія вибрала винищувачі Tejas

 

Індивідуальні умови скасування

Оскільки обмеження продовжують змінюватися в міру розвитку пандемії, ми, по можливості, адаптуємо умови скасування чартеру з Києва з урахуванням індивідуальних потреб кожного клієнта. Це дозволяє клієнтам, які нервують з приводу зміни вимог до карантину або тестування, отримати кращу ціну і умови оренди приватного літака, при цьому у клієнтів є гарантія, що вони не вийдуть за рамки свого бюджету, якщо в подальшому поїздка буде скасована.

 

Про всі документи подбають професіонали

Подорож під час пандемії може здатися логістичним кошмаром з нескінченним заповненням форм і документів перед польотом. Фахівці компанії Кофранс зроблять всю важку роботу за вас, забезпечуючи своєчасне заповнення документів, таких як анкета, що дозволяє відстежити маршрут і контакти пасажира; крім того, агенти підкажуть вам, куди завантажувати негативні результати тестів на Covid-19. Наша команда експертів точно знає, що потрібно в кожній країні, і персональний менеджер по роботі з клієнтами буде працювати з вами, щоб все було готово до подорожі.

Читайте также:  Arenda HondaJet У Львові від AVIAV TM (Cofrance SARL)

 

Зайві кілометри

Все ще нервуєте і переживаєте, що чартер джета з Києва може зірватися під час Covid-19? Ми зробимо все від нас залежне, щоб ви відчували себе комфортно на борту, від вибору більшого літака з великим простором для дотримання соціальної дистанції до того, щоб дати екіпажу зрозуміти, що ви хотіли б ввести додаткові обмеження.

 

Шошина Ольга