Подорожі з цуценя на бізнес-джет. Що важливо знати?

Подорож із цуценям потребує відповідної підготовки. Важливо, щоб вихованець відчував себе комфортно під час подорожі, і щоб вона була безпечною. Комфорт власника також важливий, тому слід подбати про те, щоб щеня не бігало по салону літака або, що ще гірше, не забігало в кабіну пілотів. Які аксесуари найкраще підходять для подорожей?

Подорож із цуценям – корисні аксесуари

До нашого рейтингу увійшли як аксесуари, що відповідають за безпеку цуценяти, так і ті, що впливають на його самопочуття. З цим списком ви будете готові до будь-якої подорожі зі своїм улюбленцем.

 

Переноска

Пластик, метал, тканина – кожен знайде щось для вихованця. Важливо, щоб переноска підходила за розміром собачці і дозволяло їй вільно рухатися і подобалося їй. Моделі з тканини значно простіше зберігати – після використання їх можна зручно скласти і прибрати в гардероб. З іншого боку, пластикові та металеві моделі набагато легше чистити.

 

Захисний килимок

Це найважливіша частина спорядження у подорожі зі цуценям, особливо у тривалому польоті. Такий килимок запобігає неприємному собачому сюрпризу на оббивці крісел або килимовому покритті підлоги. Він також забезпечить захист від собачої вовни. Килимки зазвичай зроблені з водонепроникних матеріалів і приємні на дотик. Інший варіант – вибрати килимок для багажного відділення, який захистить як підлогу, так і стіни.

Читайте также:  Jet Aviation держит связь с Россией

 

Повідець для собак

Добре з самого початку забезпечити цуценя шлейкою, яка не тільки полегшить посадку, але і знадобиться в польоті. Для цього вам знадобиться тільки відповідний карабін, завдяки якому можна пристебнути цуценя до штатних зашморгів в салоні. Важливо підібрати шлейку за розміром цуценяти та можливості його регулювання.

 

Миски для подорожей

Вони корисні під час тривалих польотів. Можна вибрати класичні моделі, пластикові чи силіконові. Також можуть допомогти дорожні набори для їжі та води у практичних контейнерах із ручкою. Завдяки їм можна безпечно погодувати вашого песика під час польоту.

 

Корм

Сухий або у вигляді пакетиків. Вони, безумовно, зменшать стрес, особливо якщо ще не звик до польотів на бізнес-джеті. Варто заохочувати цуценя заходити з ними в переноску, а також годувати його під час зупинок, коли воно спокійне. При виборі ласощів зверніть увагу на їхню відповідну адаптацію до породи собаки та її розмірів.

Читайте также:  После длительного перерыва в авиасообщении Египет принял первый рейс из РФ

 

Іграшки для цуценят

Щоб подорож у переносці була приємнішою для вашого цуценя, подбайте про те, щоб йому в ній не було нудно. Так що всілякі іграшки будуть корисні. Тут, у принципі, ми можемо не обмежувати себе. Можна вибрати м’ячі і ляльки з гуми. Вони відвернуть його від напруженої подорожі.

 

Пляшка з водою для собак

Можна вибрати класичну чашу, але набагато краще комбінація стандартної пляшки з водою і собачої миски. Просто натисніть кнопку і вода в чаші. Завдяки цьому ми напуватимемо цуценя в комфортних умовах, а також знизимо ризик розбризкування води навколо. Однак варто пам’ятати, що пляшки зазвичай середнього розміру і їх просто потрібно іноді наповнювати водою.

Читайте также:  Вертолет Bell-505 Jet Ranger X получил сертификат FAA

 

Цуценя у літаку – про що ще варто пам’ятати?

По-перше, нехай ваше щеня поступово звикне до таких поїздок, особливо якщо ви знаєте, що вони відбуватимуться досить часто. Найважливішим буде вибір переноски, підстилка всередині теж знадобиться. Цуценятку корисно під час подорожі відчувати зв’язок із запахом свого господаря, тому як підстилка може служити старий светр господаря. Завдяки цьому він краще перенесе подорож.

 

Андрій Бочкарьов