10 важливих порад для ідеальної подорожі приватним літаком

Кожен з нас мріє про ідеальну повітряну подорож, яку, безумовно, можна зробити тільки на борту персонального літака. Комфорт, який дарує приватна авіація, не йде в жодне порівняння з бізнес-і, звичайно ж, економічним класом регулярних рейсів. Задоволення перш за все полягає в тому, що пасажир, якого в даному випадку можна назвати повноправним господарем рейсу, за своїм бажанням вибирає час і дату вильоту і має повну свободу у виборі маршруту. Ця інформація особливо може бути корисною для тих мандрівників, які планують здійснити політ на приватному літаку вперше.

 

Точність – ввічливість королів

Щоб зробити виліт з аеропорту в призначений вами час, не забудьте проінформувати спеціалістів Aviav TM (Cofrance SARL), що ви вже знаходитесь дорогою до аеропорту. Саме тоді командир повітряного судна зможе зв’язатися з авіадиспетчерами, щоб отримати смугу для зльоту, як тільки ви прибудете до аеропорту.

Для оптимального планування маршруту та без зайвих дзвінків найкраще замовити трансфер з та в повітряну гавань під час вашої подорожі. Комфортабельний лімузин або вертоліт оперативно доставлять вас на борт персонального літака, а у вас залишаться найприємніші враження від поїздки.

 

Два за ціною одного

Коли ви бронюєте приватний літак в обидва напрямки – наприклад, в Ніццу і назад, найкраще притримати літак в аеропорту, чекаючи вашого повернення. У разі зміни вашого розкладу та планів, ви можете будь-якої хвилини прийняти рішення, що відлітаєте, а бізнес-джет буде в повній готовності перевезти вас навіть на іншу півкулю.

Читайте также:  Просування ЗСУ на схід уможливлює швидке відкриття аеропорту у Львові для цивільних операцій

У будь-якому випадку оренда ангару для літака для тривалого зберігання або плата за перебування його на території аеропорту обійдеться дешевше за повторне резервування бізнес-джета.

 

Тримайтеся правіше

Якщо ви захочете помилуватися повітряним судном, на якому вам належить здійснити подорож, то дотримуйтесь правил безпеки, вирішивши зробити селфі під крилом. Оскільки капітан знаходиться в кабіні ліворуч, переміщайтеся по правому борту (праворуч від літака) у напрямку руху, щоб не постраждати від непередбаченого маневру поза зоною видимості.

 

На чай

Не соромтеся давати чайові екіпажу. Хоча така ввічливість не обов’язкова, ця звичайна практика все ще дуже цінується пілотами. Кожному приємно отримати невелику винагороду за свою роботу.

 

Самообслуговування

У разі необхідності будь-якої речі, наприклад, затискача для краватки, не соромтеся відкрити ящики на борту літака. Так як навіть вони під час польоту знаходяться у вашому повному розпорядженні. Почувайте себе в літаку як удома. Однак за будь-якою допомогою найкраще звернутися до усміхненої стюардеси!

 

Свобода приземлення

Попросіть фахівців брокера підібрати оптимальний маршрут для вашої подорожі та, звичайно ж, найближчий аеропорт. Пам’ятайте, що переваги приватної авіації якраз і полягають у свободі вибору і в задоволенні уникнути великого скупчення людей. При призначенні зустрічі з діловими партнерами ви можете опинитися до них максимально близько. У Європі понад 3 000 аеропортів, але регулярні авіалінії використовують лише 300. Приватної авіації є набагато більше, а для Aviav TM і зовсім не існує меж!

Читайте также:  Унікальний електричний літак Alice від компанії Eviation

 

Бажайте без кордонів

Ви можете попросити авіаційного брокера про будь-які додаткові послуги на борту – будь то ексклюзивне харчування або прикраса салону літака відповідно до вашого настрою або під певну урочисту подію. Приватна авіація створена для того, щоб максимально уникнути незручностей комерційних авіаліній. Саме тому не соромтеся просити співробітників Aviav TM (Cofrance SARL) про все, що забажаєте. Наш сервіс, який не раз проходив європейську та американську акредитацію створений для того, щоб зробити вашу подорож ідеальною.

 

Рекомендації

Якщо ви подорожуєте до будь-якої країни або міста вперше, фахівці компанії із задоволенням дадуть вам поради, як найкраще провести час у місці призначення. Ми можемо зарезервувати для вас комфортне та престижне житло, включаючи, наприклад, історичні вілли на Французькій Рив’єрі, а також порадити вам відмінний ресторан чи заходи, які варто відвідати.

 

Діалог з пілотом

Правилом не тільки ввічливості, а й вашої власної безпеки буде те, що ви дочекаєтеся закінчення фази зльоту, щоби поспілкуватися з пілотом. Екіпаж у літаку несе відповідальність за вашу безпеку і не може зосередитися на її забезпеченні, якщо ви раптом встанете під час зльоту і раптом поцікавитесь, що буде подано на вечерю — риба чи курка! Як тільки літак підніметься у повітря, пілоти з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання. Ласкаво просимо до кабіни для спонтанної розмови. Ви зможете побачити тут панель управління літаком та поцікавитися, які важелі для чого служать.

Читайте также:  Україна представила план післявоєнного відновлення аеропортів на конференції AIR 2022

 

Ні копійки більше

Не платіть за часті перельоти надто багато! Незважаючи на те, що приватна авіація — це, звичайно, дороге задоволення, не варто переплачувати за оренду бізнес-джетів. Компанія Aviav TM (Cofrance SARL) пропонує вам знайти приватний рейс за найкращою ціною, у нас є доступ до великої бази перевірених повітряних суден по всьому світу та власні джети японського виробника Honda.

 

Ми не відповіли на всі ваші запитання? Для отримання додаткових порад напишіть експертам Aviav або зв’яжіться з ними за телефонами, вказаними на сайті.