Делегація Jet.Paris відправляється на AERO Friedrichshafen 2022

Цього року провідна світова виставка авіації загального призначення відзначає своє 30-річчя. AERO Friedrichshafen вперше розпочалася з кількох експонентів з авіаційного сектора, які представили планери та мотопланери у рамках автоспортивної виставки. Численні експоненти зберегли віру в AERO з самого початку, інші приєдналися до участі з часом, і всі вони зробили значний внесок в успіх AERO Friedrichshafen.

Успіх AERO залежав не тільки від репутації Фрідріхсхафена як колиски авіації, основу якої тут було закладено Фердинандом графом Цепеліном в 1900 році, а й від сектора надлегких літаків, що швидко зростають. Сегмент бізнес-авіації був вперше представлений AERO 1995, а останніми роками він значно розширився, особливо в галузі авіоніки, технічного обслуговування та обслуговування ділових літаків.

У 2002 році Messe Friedrichshafen переїхала у свої нові приміщення, розташовані поряд з аеропортом, що дало потужний імпульс подальшому зростанню та перетворенню AERO на провідну світову торгову виставку, присвячену інноваціям для авіації загального призначення.

Читайте также:  Об'єднані Арабські Емірати планують купити китайські Hongdu L-15 Falcon

В рамках AERO CONFERENCES авіаційні фахівці та знавці галузі представлять та обговорять актуальні теми та новітні розробки, доступні кожному.

Розділ Avionics Avenue присвячений системам контролю та управління польотом, системам зв’язку, навігаційним приладам, дисплеям, метеолокаторам, повітряним та наземним радіолокаційним системам від різних виробників. У зоні тестування можна буде особисто випробувати авіоніку або дізнатися про нові розробки на презентаціях та семінарах.

На виставці AERO Friedrichshafen 2022 знову у центрі уваги будуть силові установки. Експоненти представлять традиційні радіальні двигуни, гібридні силові установки або електродвигуни, доступні на ринку. Крім того, акцент буде зроблено на технічне обслуговування та системи керування двигуном, як і на Engine Area 2019.

 

Аеромистецтво

“AEROkunst”, виставка робіт різних художників, представлена ​​німецьким “fliegermagazin”, цього року повернеться на AERO вже в третій. На виставці планується презентувати різноманітні витвори мистецтва, включаючи фотографію, живопис, меблі, графіку та скульптуру. Як і в 2018 році, щодня, незадовго до закриття виставки, буде розігруватися витвір мистецтва від одного з художників-учасників. Зрозуміло, всі виставлені роботи доступні для продажу.

Читайте также:  Новини російських аеропортів

“Стійка авіація” стане головною темою виставки AERO Friedrichshafen 2022, тому вперше буде представлення AERO Sustainable Aviation Trail. Її невід’ємною частиною стане демонстрація електролітаків у залі A7, організована багатьма експонентами. Проте як електрична авіація, а й такі теми, як альтернативні види палива, тобто. біопаливо та PtL (Power-to-Liquid), гібридні силові установки, а також нові та ефективніші виробничі технології, що забезпечують велику стійкість в авіації, будуть розглянуті на майбутній конференції AERO.

Зазвичай, як і протягом багатьох останніх років, у виставці візьме участь делегація компанії Cofrance Sarl. Метою учасників від нашої компанії є знайомство з новими напрямками в галузі авіації загального призначення взагалі, та ділової авіації зокрема. Наші делегати також візьмуть участь у різних семінарах, поділяться своїм багатим досвідом з новачками з інших країн. Хід виставки детально висвітлюватиметься на сторінках нашого порталу.

Читайте также:  Авіаційні подорожі після COVID-19

 

Андрій Бочкарьов