Купівля літака в будь-якій точці світу

Великі корпорації, успішні підприємці, зірки шоу-бізнесу та спорту часто мають потребу в власному повітряному судні, яке дозволяло б безперешкодно подорожувати в будь-яку точку світу. Але подібне придбання обходиться в мільйони і навіть десятки мільйонів доларів, тому вчинення правочину неможливо без участі досвідчених авіаційних експертів.

 

Брокерський центр AVIAV TM (Cofrance SARL) пропонує подібні послуги в будь-якій точці світу. Наша компанія має 117 представництв в різних країнах, і в будь-якій з них компетентні юристи готові провести операцію під ключ. Просто зв’яжіться з нашим фахівцем і викладіть свої побажання: ми допоможемо придбати повітряне судно вашої мрії.

 

Як ми працюємо

Клієнт залишає заявку на сайті, і з ним пов’язується професіонал «Кофранс Сарл». Ми обговорюємо ваші побажання щодо повітряного судна, бюджет, вартість послуг. Величезна увага приділяється етапу планування.

 

Фінансові експерти AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможуть проаналізувати можливості, вибрати оптимальну схему фінансування. Чи підійде вам кредит або лізинг, або ви плануєте оплачувати повітряне судно відразу з власного бюджету, в якому банку краще оформляти позику, скільки коштів піде на утримання літака в подальшому, чи збираєтеся ви здавати його в оренду, – ось лише частина питань, які вирішуються на першому етапі.

Читайте также:  Прошлый год стал худшим по безопасности полетов за последнюю четверть века

 

Також необхідно обговорити, в якій країні вигідніше зареєструвати літак, хто буде займатися його обслуговуванням, і яка модель найкращим чином підійде клієнту. Такі питання не вирішуються одномоментно, але допомога компетентних юристів «Кофранс Сарл» значно прискорить процес.

 

Коли всі теоретичні питання вирішені, і клієнт точно представляє картину фінансування, покупки, експлуатації та утримання повітряного судна, ми приступаємо до практики. Замовнику надається кілька варіантів обраної моделі на вибір. Ми зв’язуємося з продавцем і проводимо комплексну незалежну технічну експертизу літака. Клієнт отримує цілу книгу з докладним звітом, де фахівці аналізують сильні і слабкі сторони джета і перспективи його використання.

 

Якщо клієнт приймає позитивне рішення, то юристи AVIAV TM проводять операцію купівлі-продажу під ключ. Тим, хто планує оформляти кредит або лізинг, ми допомагаємо отримати схвалення фінансової організації. Всі правові формальності будуть бездоганно дотримані відповідно до законодавства країни, де проходить покупка.

 

Після укладання угоди ми реєструємо літак в обраній країні і вирішуємо питання, що стосуються експлуатації та утримання. Брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможе найняти екіпаж, визначити місце стоянки і сервісну компанію, а також за бажанням клієнта візьме повітряне судно в комерційний менеджмент і допоможе здати його в оренду. Це актуально для тих, хто не планує літати на ньому постійно і хоче отримувати дохід, який покриє експлуатаційні витрати.

Читайте также:  Gulfstream заподозрили в разработке нового бизнес-джета

 

Будівництво і тюнінг літаків

У базі AVIAV TM тисячі моделей літаків б / в з різними льотними характеристиками, потужністю, можливостями, комплектацією. Але якщо ви бажаєте купити абсолютно нове повітряне судно, створене за ексклюзивним проектом, то компанія допоможе здійснити будівництво бізнес-джета.

 

Ми співпрацюємо з провідними авіабудівниками світу, але при цьому готові звернутися і в маленькі компанії, які пропонують більш лояльні умови співпраці. Вибираєте ви, а ми виконуємо побажання.

 

Будівництво літака на замовлення має незаперечні переваги. Ви отримуєте нову унікальну модель створену персонально для вас. При бажанні можна замовити розробку варіанту з нуля, або ж внести зміни в одну з діючих версій виробника. Підсумок – унікальний Суперджет, який не має аналогів, при створенні якого враховані всі нюанси, які для вас важливі.

 

Недолік такого варіанту тільки один: будівництво займає багато часу, особливо якщо ви замовляєте недіючу модель, а вдосконалену під ваш запит. Якщо ви не бажаєте чекати, простіше купити новий літак з рук, при цьому добре, якщо він буде не старше п’яти років: в цьому випадку на нього ще діє гарантія виробника.

Читайте также:  Купити приватний літак: навіщо, де і як

 

Буває, що клієнт вже має літак, але хотів би щось в ньому змінити. Брокерський центр AVIAV TM (Cofrance SARL) займається тюнінгом повітряних суден з 2007 року, і ми готові реалізувати будь-які ідеї замовника. У літаку можна поліпшити льотні характеристики, підвищити потужність і рівень безпеки, впровадити інноваційне обладнання, зробити комплектацію салону більш комфортною.

 

Обговорити подібний проект можна в будь-який час. Просто зв’яжіться з представником компанії і розкажіть про вашу ситуацію. Все, що стосується покупки, будівництва та тюнінгу літаків – в компетенції професіоналів AVIAV TM (Cofrance SARL). Зверніться до нас, і ви отримаєте повітряне судно ваш їй мрії!