Австралія: де шукати надійну, але доступну повітряну швидку допомогу

Австралія, країна білих піщаних пляжів, сюрреалістичних червоних пустель, диких тварин, тропічних лісів і снігових гір, є одним з найбільш різноманітних і цікавих туристичних напрямків. Найцікавіше в цьому шостому за величиною масиві суші, так це те, що тут можна знайти все, навіть вимогливі мандрівники не залишаться розчарованими. Від їзди по пустельних дорогах і купання на пляжах до катання на лижах в горах. Милування ландшафтом і серфінг по гігантським хвилям на узбережжі Нового Південного Уельсу, знайомство з сучасними мегаполісами і тихий відпочинок у кромки океану – Австралія пропонує неймовірні враження кожному гостю.

 

Не дивно, що ця «земля внизу Землі» щорічно приймає мільйони іноземних туристів. Хоча в Австралії є багато екзотичних туристичних місць, багато австралійців для себе вибирають відпочинок за кордоном. Самі жителі зеленого континенту відомі своїм авантюрним духом, і люблять відпочивати в далеких країнах, вирушаючи на пошуки адреналіну. Одними з ключових місць, які приваблюють австралійців, є Індонезія, Фіджі, США, Таїланд і Нова Зеландія.

Незалежно від того, приїжджаєте ви в Австралію або виїжджаєте з країни Оз у справах бізнесу або на відпочинок, важливо, щоб в разі виникнення екстреної ситуації ви мали страховку, здатну покрити витрати на медичну репатріацію. Звичайно, ніхто не хоче думати про негативний результат і сумне закінчення відпочинку, але що, якщо ви отримаєте травму під час катання на лижах в горах або раптом в ході поїздки виникне необхідність в невідкладній медичній допомозі?

Читайте также:  Годовые поставки Textron сократились из-за низкого спроса на King Air

 

Навіщо вам потрібна туристична страховка

Якщо пошукати в інтернеті, то можна знайти страшні історії про людей, яких в найглухіших і віддалених місцях планети раптом наздоганяють захворювання. Далі слідує важка розповідь про те, через які терни доводиться проходити родичам, щоб організувати постраждалим медичну репатріацію. Ось коли на допомогу приходить страховий поліс, який здатний повністю або частково покрити медичний переліт в / з Австралії.

 

На жаль, деякі люди настільки впевнені, що їм ніколи не знадобиться медична евакуація, що вони ігнорують цей аспект, поки не стане занадто пізно. У той час як деякі підходять так з чистого неуцтва, інші вважають, що купувати страховку, яка покриває медичну репатріацію, це занадто дорого, і вони не можуть собі цього дозволити.

 

Звичайно, страховий поліс, що діє в подорожах і покриває витрати на медичну евакуацію, може виявитися більш дорогим, але врахуйте той факт, що можливо, економія декількох сотень доларів обернеться вам необхідністю згодом заплатити тисячі доларів. Таким чином, незалежно від того, чи є у вас проблеми зі здоров’ям або ви просто любите пригодницький туризм, необхідно завчасно оформити страховий поліс, що покриває послуги санавіації.

Читайте также:  Подготовку к ремонту бизнес-джетов Falcon улучшат за счет виртуальной реальности

Якщо ви захворіли або отримали травму, і застрягли в чужій країні без належної страховки, ви все одно можете повернутися додому, не поставивши свою сім’ю на межу розорення. Чартерний брокер Кофранс є міжнародною компанією в сфері приватної авіації. Однією з своєрідних властивостей нашої діяльності є медична евакуація / репатріація. Ми готові допомогти австралійцям, які перебувають в різних частинах світу, повернутися додому в разі невідкладної медичної допомоги, так само як і організувати вивезення мандрівників з «Зеленого континенту».

 

Що відрізняє нас від інших

Незалежно від того, куди ви вирушаєте, наша команда буде на відстані одного дзвінка від вас. Потрібно просто зв’язатися з нашими співробітниками, щоб вони допомогли вам безпечно повернутися додому або в медичний центр в Австралії. Авіапарк наших партнерів складається з повітряних машин швидкої допомоги (приватних літаків і вертольотів), оснащених найновішим медичним обладнанням, яке може знадобитися пацієнтам під час трансферу.

 

У багатьох частинах Європи, Азії, Африки, Америки та Австралії працюють наші партнери – це дозволяє користуватися як великими міжнародними аеропортами, так і компактними регіональними аеродромами. Зокрема, в Австралії рейси медичної репатріації можуть приземлятися в аеропортах Аделаїди, Аліс-Спрінгс, Блекуотер, Кернс і Еванс-Хед. Таким чином, ми можемо повернути або забрати вас з будь-якої частини континенту.

 

Ось деякі з основних переваг нашого сервісу:

Читайте также:  Що можна знайти на борту літака

– персональна консультація 24/7 в будь-який час доби;

– сервіс «від ліжка до ліжка» зі скороченим часом очікування;

– професійний супровід медичною бригадою для пацієнтів в критичному стані;

– швидка наземне перевезення службою швидкої допомоги;

– VIP-обслуговування пацієнтів з кваліфікованим обслуговуючим персоналом та індивідуальним консультантом.

Залишилися питання? Зв’яжіться з нами!

Якщо на сторінках сайту ви не знайшли інформацію, яку шукали, то можете особисто зв’язатися з фахівцями компанії Кофранс. Вам дадуть індивідуальну консультацію, розкажуть про нюанси медичної репатріації з різних країн світу і нададуть розцінки на перелік послуг.

 

Члени нашої команди доступні 24/7, вам залишається тільки заповнити форму зворотного зв’язку на сторінках нашого сайту, зателефонувати, відправити лист по електронній пошті або задати питання через месенджер.

 

Шошина Ольга