100 000 квитків від Qatar Airways для медичних працівників

Після подячних оплесків о 8 годині вечора, безкоштовного розміщення в готелях, харчування з доставкою, медичні працівники були винагороджені за незмінну прихильність своїй справі, яку вони проявили (і до сих пір демонструють) під час кризи в галузі охорони здоров’я. Авіакомпанія Qatar Airways, бажаючи подякувати лікарям, медсестер і доглядає персонал, запропонувала 100 000 квитків в обидва кінці тим, хто під час цієї кризи знаходиться на передовій «лінії фронту».

Підтримуюча пропозиція від Катар Ейрвейз діяла з 12 травня 2020 року нагоди Міжнародного дня медсестер аж до 18 травня 2020 року до 11:59 за місцевим часом. Медсестри, фельдшери, парамедики, дослідники, лікарі-універсали – всі ці види медичних працівників змогли здійснити переліт в компанії будь-якої людини за своїм вибором. При цьому медпрацівник міг вибрати напрямок і квиток на власний розсуд. Крім запропонованих привілеїв, медпрацівникам не довелося платити і за зворотний переліт – вони могли вибрати будь-який рейс економічного класу з авіакомпанією Qatar Airways, а також скористатися додатковою знижкою в 35% до 31 грудня 2020 на покупки, що здійснюються в Duty Free в аеропорту Дохи.

Читайте также:  Поставки вертолетов Bell-505 в страны ближнего зарубежья начнутся в апреле

 

Все для медичного персоналу

Благодійна пропозиція від Катар Ейрвейз діє у всіх напрямках і на всіх маршрутах від авіакомпанії. Єдина умова: бронювання авіаквитка повинно бути зроблено до 26 листопада 2020 року з датою вильоту не пізніше 10 грудня 2020 року. Аеропортові збори, однак, доведеться сплатити самим пасажирам. Що стосується дат рейсів, вони будуть гнучкими, тобто медпрацівник зможе вибрати будь-яку дату вильоту і прильоту за власним бажанням і потреби. Відомо, що в даний момент авіакомпанією Катар здійснюються регулярні рейси в 170 аеропортів по всьому світу. Саме тому у медичних працівників буде достатньо широкий вибір варіантів для повноцінної відпустки в по-справжньому райському місці.

 

Імідж – це все

Під час кризи Covid-19 авіакомпанія Qatar Airways не пошкодувала ні коштів, ні зусиль. В результаті повітряний перевізник також отримав подяку за співпрацю щодо репатріації іноземних мандрівників в їх країни по всьому світу. В цілому компанія репатріювала більше мільйона чоловік на більш ніж 100 чартерних рейсах. Даний факт є великим активом для іміджу компанії. Благодійна пропозиція від компанії Катар стала одним з найбільш позитивних моментів в даний час. Герої боротьби з Covid-19 дійсно заслужили справжню відпустку.

Читайте также:  В России появился еще один эксплуатант вертолета AW189

 

Всі привілеї ділової авіації разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)

Нагадуємо вам, що справжні привілеї авіації вищого класу дарує своїм шановним клієнтам міжнародний брокер AVIAV TM (Cofrance SARL), який успішно здійснює свою роботу як в «закритому», так і в мирному небі. Ми раді запропонувати нашим привілейованим пасажирам:

 

  • Всі переваги ділової авіації: окремий вихід на посадку, відсутність турбулентності і високого тиску в салоні бізнес-джета, можливість управляти своїм часом;
  • Індивідуальне обслуговування протягом усього польоту з досвідченим екіпажем і усміхненими стюардесами;
  • Повноцінне бортове харчування, а не гамбургери, які замінять сніданки, обіди та вечері на звичайних комерційних рейсах найближчим часом;
  • Надання захисних медичних комплектів – маски, рукавички, якими пасажири можуть скористатися за власним бажанням;
  • Організація рейсів будь-якої складності – евакуаційних, санітарних, в недоступні для комерційної авіації спрямування;
  • Швидкий доступ в бізнес-джет через спеціальний термінал без необхідності контактувати з великою кількістю людей в аеропорту.
Читайте также:  Де багаті і знамениті проводять свої вихідні?

 

Вибирайте подорожі разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!