Вантажні авіаперевезення для Вас

Потрібне авіаперевезення вантажів? AVIAV TM (Cofrance SARL) організовує чартер з кожного маршруту! Ми займаємося повітряною доставкою вже більше десяти років і співпрацюємо з провідними аеропортами світу, що допомагає робити найбільш вигідні пропозиції нашим клієнтам.

При перевезенні вантажів ми пропонуємо спектр логістичних послуг, щоб доставка проходила «від дверей до дверей». Клієнт має доступ до сервісу онлайн відстеження, а AVIAV TM (Кофранс Сарл) контролює всі етапи процесу.

 

Замовлення вантажного чартеру онлайн

Щоб оперативно розрахувати вартість послуг і замовити доставку, не потрібно кудись їхати. Договір укладається по інтернету, а юристи AVIAV TM (Cofrance SARL) гарантують дотримання всіх нюансів закону країн відправника і одержувача.

З нами легко зв’язатися безпосередньо через сайт на сторінці «Контакти» або ж іншим зручним способом. Повідомте

 • тип вантажів,
 • їх вага і обсяг,
 • адреси відправлення і отримання,
 • індивідуальні побажання на замовлення.

Менеджер надішле відповідний лист або розрахує вартість вже в процесі розмови.

 

Супутні логістичні послуги

Супутні послуги клієнт замовляє за бажанням. пакет включає

 • доставку до аеропорту,
 • обробку та зважування,
 • закупівлю або оренду контейнерів,
 • акуратне навантаження і розвантаження,
 • надання супроводу професіонала,
 • забезпечення на борту необхідних умов,
 • оформлення супровідних документів.

Виберіть те, що потрібно вам, і ми з радістю допоможемо.

Читайте также:  Переліт з Києва в Канни і Сен-Тропе

 

Типи вантажів

Ми працюємо з будь-якими типами вантажів, але літак особливо актуальний для наступних відправлень:

 • медичного обладнання та ліків,
 • живих тварин,
 • продуктів харчування, які швидко псуються,
 • запчастин транспорту,
 • оптових партій електронних товарів,
 • дорогоцінних металів,
 • музейних експонатів,
 • предметів мистецтва,
 • музичних інструментів та спортивного інвентарю.

Інакше кажучи, літак необхідний, коли мова йде про особливо цінні або термінові відправлення. Якщо з документами все в порядку, AVIAV TM організовує виліт вже в день замовлення. Однак для ретельної підготовки краще звернутися хоча б за тиждень до рейсу.

 

Види авіатранспортування

Найекономічніший спосіб відправити вантажі – це звернутися в авіакомпанію і використовувати звичайний пасажирський рейс. Брокер AVIAV TM (Кофранс Сарл) допоможе укласти договір і організувати процес перевезення. Але такий варіант не годиться, якщо потрібно доставити ексклюзивні матеріали або, наприклад, виставкових тварин.

Для таких перевезень використовується окремий чартерний рейс, який також з радістю організує AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми надамо супровід фахівця або охоронця, за бажанням клієнта застрахуємо відправлення, забезпечимо в салоні ті умови, які потрібні для даного типу вантажів.

 

Ваш надійний партнер «Кофранс»

При відправленні вантажів особлива увага потрібна до оформлення документів. У більшості країн проходження митниці перетворюється на справжні тортури для непідготовлених відправників. Але клієнти AVIAV TM (Кофранс Сарл) можуть бути спокійні. Юристи допоможуть зібрати пакет і оперативно пройти необхідні процедури в аеропорту.

Читайте также:  Вертолітні екскурсії над «Золотим карнизом»

Послуги з авіаперевезення вантажів – найбільш швидкий і безпечний спосіб з усіх існуючих. Речі або товари не піддаються багатогодинній або багатоденній трясці, яка буває в автотранспорті або на морських судах. Літак неможливо пограбувати або викрасти, тому за цілісність відправлень турбуватися не варто.

Від мінімальних ризиків пошкодження можна застрахуватися на велику суму, хоча такий запобіжний засіб актуальний лише для особливо цінних речей. У більшості випадків AVIAV TM (Cofrance SARL) організовує прямі рейси, що скорочує час перевезення до граничного мінімуму.

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Всі випадки унікальні, і часто необхідні неординарні рішення. Комусь потрібно перевезення старовинних меблів, комусь  – живих рептилій, комусь – партії ноутбуків або ящиків з екзотичними фруктами. Завдання AVIAV TM (Cofrance SARL) – оперативно обробити замовлення, вибрати повітряне судно потрібного формату, оформити документи, отримати дозвіл на виліт, надати клієнту логістичні послуги.

У житті буває всяке, і іноді клієнти звертаються до нас з проханням доставити вантаж 200. Якщо людина померла далеко від Батьківщини, то його тіло необхідно відправити додому для поховання. Це ситуація, в якій не можна зволікати: потрібно екстрено оформити документи і орендувати приватний джет для труни і родичів. Компанії AVIAV TM (Cofrance SARL) доводилося організовувати похоронні чартери. Якщо ви опинилися в непростій ситуації, зверніться до нас. Ми надамо літак і подбаємо про всі нюанси доставки.

Читайте также:  Користь для здоров'я від відпустки

Уважне і дбайливе ставлення до вантажів – один з пріоритетів компанії. З відправленнями працюють тільки компетентні професіонали, які знають всі нюанси транспортування того чи іншого виду речей, товарів або тварин. Ми гарантуємо пунктуальність, прозорий фінансовий звіт, сучасні логістичні рішення, делікатність і збереження вашої конфіденційності. AVIAV TM (Cofrance SARL) радий допомогти в будь-якій країні, звертайтеся, ми на зв’язку цілодобово!