Бізнес-перельоти

Сучасні реалії такі, що будь-який ділова людина в наші дні має всюди встигати і вміти робити кілька дій одночасно. Часом навіть один день, витрачений даремно, тягне за собою збої в роботі компанії, зірвані зустрічі і втрачені можливості.

Для того щоб ваш бізнес розвивався, необхідно подбати про власний комфорт і про зручність ваших співробітників під час ділових поїздок.

Бізнес переліт на приватному літаку – сучасне рішення успішного керівника.

Приватні перельоти на бізнес-джета

Щоб скрізь встигати, потрібно нікуди не поспішати – це правило відомо всім. Бізнес-джет подарує вам таку можливість: відтепер вам не потрібно приїжджати в аеропорт за кілька годин, витрачати час в довгих чергах на паспортному контролі, чекати вильоту у переповненому залі.

Читайте также:  [:ua]Приватний літак[:]

Бізнес-джети обслуговують комфортабельні VIP-термінали, куди слід прибути лише за годину до вильоту.

Оренда приватного літака – це 100% гарантія того, що ваша подорож відбудеться строго в призначений час (за винятком форс-мажорних обставин, пов’язаних з погодними умовами). Саме тому ви можете сміливо призначати ділові зустрічі в іншій країні без ризику на них спізнитися.

Замовити літак можна навіть за 3-4 години до вильоту. Крім того, ви можете оперативно змінити кількість пасажирів на борту, попередньо повідомивши про це брокера.

Куди звернутися за послугою

Організацією перельотів на приватних джетах займається компанія AVIAV TM (Cofrance SARL), член профільних авіаційних асоціацій NBAA і EBAA. Брокер пропонує в оренду сучасні комфортабельні літаки – як легкі лайнери для ближніх перельотів, так і повітряні судна, здатні подолати далекі відстані.

Читайте также:  Жуковський - місто льотчиків

Звернувшись до нас, ви можете замовити всілякі додаткові послуги, наприклад, доставку страв з улюбленого ресторану вашої компанії або організації мобільного офісу на борту. При необхідності можна влаштувати нараду прямо в повітрі – під час бізнес-перельотів є можливість виходу в Інтернет.

Схема роботи з Кофранс Сарл дуже проста:

1. Ви телефонуєте брокеру або залишаєте заявку на літак на сайті.

2. З вами зв’язується фахівець, якому ви повідомляєте всі деталі перельоту.

3. Коли потрібний джет буде підібраний, а брокер переконається в його наявності у вільному доступі, вам необхідно оплатити послугу, після чого у призначений день прибути в аеропорт.

Вартість бізнес-перельотів

Точну вартість оренди літака вам повідомить співробітник брокера після обговорення всіх деталей перельоту. В середньому вона становить 1 000 – 3 000 євро за 1 льотну годину.

Читайте также:  [:ru]Не желаете ли частный самолёт?[:ua]Бажаєте приватний літак?[:]

Зробіть наступний крок у розвитку свого бізнесу – зверніться за послугою оренди приватного літака в Кофранс Сарл!