Жест любові в аеропорту ледь не обернувся в’язницею

Всі ми знаємо, як часом важко буває розлучатися близькими людьми, які їдуть навіть на самий нетривалий час. Молодий чоловік з Сінгапуру не з чуток знає про це і, схоже, відчуває справжні почуття до своєї дружини. За свою любов і бажання проводити дружину прямо до літака хлопчині загрожує в’язниця.

В аеропорту Чангі в Сінгапурі на початку серпня був заарештований чоловік, який проводив свою дружину не тільки до зони паспортного контролю в аеропорту, а до зони посадки в літак. Зробив він це з найромантичніших спонукань! І, звичайно ж, щоб потрапити на цю територію в аеропорту він купив квиток на інший рейс і пройшов в зону вильоту, маючи посадковий талон на руках. Такий гарний жест любові в даний час загрожує чоловікові обійтися в дуже серйозну суму. Складно повірити, але 27-річному чоловікові «світить» до 2 років в’язниці лише за те, що він супроводжував свою дружину до виходу на літак в аеропорту з метою поцілувати її зайвий раз. Свій вчинок турботливий чоловік пояснює також своїм занепокоєнням за дружину і тим, що «літаки мають звичай падати останнім часом».

Читайте также:  Кращі авіаційні музеї Росії

Отже, в соціальних мережах дуже швидко з’явилося ряд гучних заяв:

Сінгапур! Йому загрожує в’язниця за те, що він супроводжував свою дружину до літака!

 

Тюремний термін і величезний штраф

Заарештований поліцією, закоханий чоловік на додаток до тюремного ув’язнення може бути оштрафований на 20 000 сінгапурських доларів (близько 13 500 євро). «Пасажири, які проходять в транзитні зони з посадковим талоном, повинні перебувати там лише для того, щоб дістатися до наступного пункту призначення», – офіційно заявили в сінгапурській поліції в Facebook. Особи, які пройшли в зону посадки в аеропорту без будь-якого наміру покинути Сінгапур, розцінюються як ті, які мають злий намір і підпадають під передбачене за законом покарання.

Читайте также:  [:ua]Бізнес-авіація в Україні[:]

Дивно, але цей випадок став не єдиним в історії аеропорту в Сінгапурі. З аналогічних причин було зроблено 33 арешти. Дуже суворе законодавство Сінгапуру часто призводить до арештів в місті-державі на півдні Малайзії.

 

Згідно із законом і без кордонів

Щоб не відмовляти собі в привілеї проводжати дорогих серцю людей безпосередньо до трапа літака або подорожувати разом з ними в найкомфортніших умовах, скористайтеся привілеями міжнародного Дому приватної авіації AVIAV TM (Cofrance SARL).

 

  • В аеропорт і зону посадки ви можете пройти не тільки зі своїм чоловіком, але і в супроводі численних родичів. Всіх вас зустріне усміхнений капітан корабля і проводить на борт, де вам буде запропоновано шампанське. При бажанні супроводжуючі зможуть продовжити повітряну подорож разом з вами або повернутися додому на лімузині.
  • Ви зможете насолоджуватися польотом без неприємних пасажирів, дивитися улюблені фільми, працювати в інтернеті або відпочити на повноцінному ліжку – поодинці або з дружиною.
  • Ваш політ буде абсолютно анонімним і безпечним, що є однією з головних переваг перельоту на персональному джет від інтернаціонального брокера.
Читайте также:  Dubai World Expo відкладається на один рік

 

Насолоджуйтесь безмежними можливостями разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!