Переліт з Києва в Канни і Сен-Тропе

Зі столиці є регулярні рейси в Париж або Ніццу, але ніколи не надавалося літаків безпосередньо в Канни чи Сен-Тропе. Це не дивно, адже аеропорти в Мандельє-Ла-Напуль і Ла-Моль мало кому відомі. Вони розташовані в кількох кілометрах від знаменитих курортів Лазурного Берега і приймають переважно приватні літаки.

Ось чому для рейсу з Києва навпростець до Канн або Сен-Тропе необхідно замовити приватний літак. Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) надає для подібних перельотів мініатюрну модель бізнес-джета HA-420 HondaJet. Її переваги в невеликих габаритах і підвищеної економічності, тому подорож обходиться на порядок дешевше, ніж при бронюванні звичайного VIP-борту.

 

Замовлення літака онлайн

Якщо ви бажаєте скористатися «небесним таксі» від AVIAV TM (Cofrance SARL) і відправитися на HA-420 HondaJet зі столиці безпосередньо в Канни чи Сен-Тропе, досить відправити нам заявку через даний сайт або зв’язатися з представником компанії особисто по телефону (дзвінком або в месенджері). Потрібно повідомити дату і час відправлення, кількість пасажирів, вагу багажу і маршрут. Борт розрахований на чотирьох мандрівників, він управляється одним або двома пілотами.

Читайте также:  В Jet Aviation Moscow Vnukovo получили сертификат ФАП-285

 

Вибір аеропорту

Відстань від Києва до Канн становить приблизно 1930 кілометрів, а до Сен-Тропе на 70-80 кілометрів більше. Точний маршрут залежить від обраного аеропорту в Києві.

HA-420 HondaJet готовий приземлитися безпосередньо в аеропорту Канн або Сен-Тропе, але при бажанні ви може вибрати будь-яку іншу повітряну гавань Франції, наприклад, в Ніцці, Шамбері, Куршевелі або Марселі.

 

Переваги HA-420 HondaJet

AVIAV TM (Cofrance SARL) невипадково вибрав для рейсу мініатюрний HA-420 HondaJet. Він славиться своєю економічністю, вдало поєднуючи її з льотними характеристиками класичного бізнес-джета. Розвиваючи швидкість в 770 км / ч, повітряне судно піднімається на висоту 13 тисяч метрів. Сучасні системи безпеки і інноваційне обладнання забезпечують повний контроль польоту, і навантаження на екіпаж мінімальне.

Читайте также:  Украина лишилась еще одной авиакомпании

Модель була випущена в 2012 році і відразу отримала визнання від шанувальників приватної авіації. Мандрівники летять в невеликому (5,44-1,54-1,54 метра), але комфортному салоні, виконаному відомим дизайнером, насолоджуючись усіма перевагами бізнес-класу.

У літаку великі ілюмінатори і біла оббивка стін, що візуально збільшує простір і налаштовує на спокійний лад. При бажанні можна включити аудіосистему Bongiovi Audio з ефектом занурення в звук. Крісла відкидаються, що дозволяє виспатися і набратися сил. Туалетна кімната розташована в хвості салону.

Особливу увагу при створенні HA-420 HondaJet було приділено звукоізоляції, тому перельоти проходять безшумно, і не вимагають додаткового захисту. Висувні столики дозволяють перекусити, а шафи для зберігання гарячих і холодних страв – взяти з собою ланч з ресторану, який при бажанні доставить компанія AVIAV TM (Cofrance SARL).

Читайте также:  S7 займется производством бизнес-джетов в Подмосковье

Будь-яка подорож, організована компанією «Кофранс Сарл» проходить в приємній і комфортній обстановці, а ми надаємо клієнтам будь-які супутні послуги. Замовте борт HA-420 HondaJet з Києва в Сен-Тропе або Канни та оцініть всі переваги приватного рейсу.