Приватна вантажна авіація

Вантажні перевезення в авіації – особливий напрямок, який широко затребуваний в усіх країнах світу. Такий спосіб доставки найшвидший і безпечний, тому, коли важлива терміновість – це єдиний зручний варіант.

Але регулярних вантажних рейсів дуже мало, вони літають лише по найбільш затребуваним напрямками і не кожен день. Тому підприємці зазвичай користуються чартерами або пасажирськими літаками, якщо мова не йде про великі партії товарів або інші великогабаритні відправлення.

Надзвичайно затребувана приватна вантажна авіація. Орендувати літак для доставки найпростіше через міжнародний брокерський центр AVIAV TM – підрозділ компанії Cofrance SARL, оскільки замовлення легко оформити онлайн безпосередньо на даній сторінці.

 

Оперативне замовлення доставки онлайн

Якщо вас цікавлять вантажні перевезення, транспортна авіація від AVIAV TM (Cofrance SARL) прийде на допомогу в будь-який момент. Щоб розрахувати попередню вартість доставки і оформити замовлення, залиште побажання на сайті або напишіть листа. вкажіть:

  • характер відправлень,
  • приблизні габарити і вагу,
  • дату рейсу,
  • пункти відправлення та призначення,
  • контакти,
  • побажання до організації доставки.

З вами зв’яжеться представник компанії, повідомить вартість послуг і узгодить всі деталі.

 

Види авіаційної доставки

Залежно від типу відправлень, менеджер Авіав порекомендує оптимальний вид доставки. Якщо мова про звичайні приватні посилки, то виручить цивільна авіація. Вантажні перевезення нерідко здійснюються пасажирськими авіалайнерами. Компанія «Кофранс» вибере відповідний рейс і організує весь процес логістики за принципом від «дверей до дверей». Ми працюємо і з фізичними, і з юридичними особами та приймаємо всі види відправлень, які дозволені законом.

Читайте также:  Достойный ответ островным регистрам

Також вантажні перевезення в авіації нерідко здійснюються приватними літаками. Якщо потрібно доставити цінності, дорогі товари, колекційні предмети мистецтва, тварин, біоматеріали, то пасажирський рейс не підійде. Необхідна оренда джета певного розміру з відповідними до даного типу відправлень умовами на борту.

Брокер AVIAV TM допоможе орендувати літак потрібних габаритів і організує весь процес перевезення. Ми спакуємо і заберемо вантажі, доставимо до аеропорту, подбаємо про озброєну охорону, якщо вона потрібна (наприклад, для відправлення дорогоцінних металів і каменів). Далі ми забезпечимо дбайливе навантаження, а належні умови на борту будуть створені заздалегідь. У пункті прибуття наші логісти заберуть речі і передадуть особисто в руки одержувачеві.

Таким чином за допомогою вантажної авіації від Cofrance SARL вдасться доставити будь-які товари, цінності і навіть такий делікатний вид відправлень, як вантаж 200. У деяких випадках законодавством передбачені обмеження для авіаперевезень, наприклад, на зброю або екзотичних тварин. Юрист AVIAV TM проконсультує з цього питання.

Документи

У комплекс послуг від «Кофранс Сарл» входить оформлення документів. Це окрема робота в вантажної авіації, оскільки для проходження митниці потрібен цілий пакет паперів, і будь-яка помилка може стати приводом до затримки рейсу, а в гіршому випадку до штрафу і конфіскації речей. Подібні ситуації неприпустимі, особливо, коли потрібно термінове перевезення.

Читайте также:  Перспективы Grand Caravan

Юристи компанії подбають про те, щоб кожен документ був оформлений коректно, і клієнт відчував себе спокійно. У разі виникнення суперечок ми завжди захищаємо інтереси замовників, оскільки наші авіаційні правознавці ідеально знають льотне законодавство тієї чи іншої країни.

За бажанням клієнта ми застрахуємо вантажі в надійній компанії. Ця послуга актуальна в тому випадку, якщо мова йде про доставку рейсом звичайної авіакомпанії. Ризик пошкоджень, часткової втрати в такій ситуації зростає, тому доцільно скористатися даною мірою.

 

Інші умови

Неважливо, цікавить вас вантажна авіація в ОАЕ, Росії, Австралії, США або Зімбабве. Територія польотів від AVIAV TM (Cofrance SARL) нічим не обмежена. Замовляючи приватний літак, ви можете бути впевнені, що він здійснить рейс з будь-якого, самого рідкісного маршруту, необхідно лише, щоб в містах відправлення і прибуття були аеропорти, готові прийняти даний тип авіалайнерів.

Ще одне важливе досягнення, яким може пишатися приватна вантажна авіація – вертольоти. Якщо літаку потрібно для посадки аеропорт, то гелікоптеру вистачить невеликого спеціального майданчика. Брокер AVIAV TM (Кофранс Сарл) організовує подібний переліт або зробить його сполучною ланкою в комплексній доставці. Якщо важлива терміновість, а потрібний пункт знаходиться у важкодоступному місці, то таке повітряне судно – незамінне. Ми запропонуємо сучасні моделі і проконтролюємо кожен етап авіаперевезення.

Читайте также:  В Алма-Ате появится новый VIP-терминал

Наші представництва відкриті більш ніж в ста десяти країнах світу, а літаки літають в усіх напрямках. Для організації перевезення досить укласти електронний договір, що можна зробити з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету. Міжнародний брокер Авіав TM (Cofrance SARL) буде радий співпраці, незалежно від виду та обсягу відправлень. Ми знаємо все про вантажну авіацію і здійснимо безпечну оперативну доставку під ключ!