Переваги подорожей на приватному літаку

Для авіаперельоту, куди б він не відбувався, важливі дві умови: наявність достатньої кількості часу і комфорт в подорожі. Індивідуальний авіарейс на приватному літаку допоможе виконати обидві умови як туристам, які чітко визначили місце короткострокового туру і його терміни, так і мандрівникам, що відправилися по вільному маршруту з відкритою датою повернення. Можливість отримати повітряне судно в своє розпорядження затребувана круглий рік, заможні мандрівники і туристи можуть нею скористатися.

Індивідуальні авіарейси на приватних літаках – реальність наших днів

Рік від року в світі зростає число фізичних осіб і компаній, які купують літаки в приватну власність. Тим часом розміщення і обслуговування повітряного судна коштує великих грошей, і в разі тривалого простою власникам вигідно надавати їх в оренду. Зародившись кілька років тому, починання виявилося затребуваним, і зараз по всьому світу сформовані численні бази приватних літаків для надання послуг з чартерних перельотів.

Замовити оренду повітряного судна з екіпажем турист або мандрівник може з урахуванням регіону подорожі. Оренда оформляється юридично, з укладенням договору.

Відмінність індивідуальних рейсів від регулярних

Приватна авіація керується своїми регламентами. На неї не поширюються жорсткі обмеження, що діють в організації регулярних авіаперевезень і суворого розкладу авіарейсів.

Приватний рейс організується і виконується за особливими правилами, він виконується з VIP-терміналу, час вильоту і місце прибуття встановлює замовник. Тому маршрути на приватних літаках гнучкі.

Читайте также:  Gulfstream Aerospace создала центр помощи в ситуациях AOG

Переваги приватної авіації

Головні відмінності приватного рейсу для туристів і мандрівників від перельоту по регулярним авіалініям:

– незалежність від базового розкладу. Приватний переліт – завжди прямий, без проміжних трансферів, планується по максимально зручному для клієнта маршруту;

– економія і зручність часу перельоту за рахунок переважних прав при реєстрації і митного контролю та особливих умов для вибору повітряного коридору;

– свобода пересування. Приватному літаку доступні найбільш завантажені аеропорти. Він може вилетіти з будь-якого аеропорту, що має код IATA і ICAO. Головне обмеження – довжина і ширина злітно-посадкової смуги для конкретного типу повітряного судна.

Приватні перельоти здійснюються на літаках ділової авіації

Брокерські авіабази пропонують мандрівникам і туристам в оренду різноманітні моделі приватних повітряних суден: легкі бізнес-джети для міжміського рейсу, середні літаки на шість-вісім осіб для нетривалих польотів по Європі, потужні далекомагістральні лайнери для перельотів на інші континенти.

У кожного борту високий рівень безпеки. У приватній авіації використовуються сучасні літаки з новітнім електронним обладнанням та в бездоганному технічному стані.

Салони приватних джетів і їх оснащення обладнані з урахуванням максимального комфорту для пасажирів. Передбачені зручні розсувні меблі для відпочинку і сну. Є моделі з душовими кабінами та міні-баром, з вентиляцією і підігрівом повітря.

Турист і мандрівник можуть замовити літак з двома салонами: один для сім’ї, другий – для роботи: якщо у відпочинку не можна відкласти ділові питання, для цього на борту є необхідна оргтехніка.

Читайте также:  "Мы планируем запуск множества проектов и увеличение поставок"

У разі перельоту з тваринами буде обладнано спеціальне місце для ваших вихованців.

Сервіс на борту приватного літака

На приватних літаках екіпаж зазвичай складається з капітана, другого пілота, бортпровідниці. Ключових вимог до співробітників два: пілот повинен мати допуск на тип літака, яким він керує. Екіпаж – досвід роботи на судні, на якому здійснюється політ. Стюардес на рейси такого рівня вибирають за особливими критеріями, і сертифікати безлічі курсів не є головною умовою.

Спеціальне обслуговування в польоті туриста і мандрівника VIP-статусу передбачає послуги кейтерингових компаній для організації харчування. Страви доставляються з кращих ресторанів з високою репутацією, при цьому враховуються смакові пристрасті пасажира.

Дозвіл на куріння залежить від політики власника бізнес-джета. Завзятим курцям буде надано судно, в якому власник дозволяє курити.

Припустимо запізнення на рейс.

В екстрених випадках можливі зміна маршруту, не запланована раніше посадка, відмова, але в більшості випадків такі ситуації вирішуються індивідуально.

З чого складається ціна оренди приватного літака

Оренда приватного літака мандрівником і туристом передбачає оплату експлуатації та обслуговування всього судна. При розрахунку ціни враховуються характеристики і місткість повітряного судна, дальність перельоту, включаючи прибуття борту з аеропорту базування, сервіс і харчування, тривалість простою при очікуванні, витрата палива, робота екіпажу.

Читайте также:  Global 7000 стал рекордсменом по дальности среди бизнес-джетов

Бюджетними вважаються перельоти по популярних напрямках при відстані в межах 2,5 тисяч км на літаках легкої авіації: від € 2-3 тисяч за один льотну годину. Якщо необхідно подолати до 7 тисяч кілометрів, то тут знадобиться середньомагістральний літак. Вартість одної льотної години на якому варіюється від € 3 до 6 тисяч.

Безумовно, ціна оренди приватного літака висока, але вона виправдана, коли вирішується питання про комфортний відпочинок.

Оренда приватного літака не вимагає особистих зусиль туриста і мандрівника. Всі турботи візьме на себе компанія AVIAV ТМ (Cofrance SARL) – європейський авіаційний брокер. Гарантією надійного партнерства з нами є членство компанії в міжнародних авіаційних асоціаціях і в організації про аудити безпеки чартерних літаків, наявність доступу до баз приватних літаків по всьому світу.