Купівля та будівництво приватного повітряного судна

На нашому сайті ви можете замовити підбір літака для покупки. Брокер AVIAV TM працює з усіма країнами і виробниками. Ми завжди готові перегнати повітряне судно в потрібне місто. Ми і наші клієнти нічим не обмежені, просто зробіть вибір, і бізнес-джет буде ваш!

Якщо ви плануєте купувати власний вертоліт чи літак, зв’яжіться з нашим менеджером по телефону або інтернету і викладіть побажання щодо майбутнього повітряного судна. вкажіть

  • бюджет,
  • тип,
  • місткість,
  • комфорт на борту,
  • вантажопідйомність,
  • головні льотні характеристики,
  • вік повітряного судна,
  • плани по експлуатації.

Якщо ви точно знаєте, яку модель хочете, то відразу повідомте про це. У нашому розпорядженні тисячі варіантів, і ми обов’язково надамо вам великий вибір, навіть коли мова йде про певну версію бізнес-джета.

Планування

Менеджери нададуть вам доступ до каталогу повітряних суден по вашому запиту. Там ви побачите ціни, льотні характеристики, описи, фотографії салону. Також ми надаємо попередні консультації авіаційних експертів з будь-якого питання. Етап вибору і планування – один з ключових, від нього залежить подальший успіх всього процесу. Ми допоможемо визначити варіант, який ідеально відповідає вашим цілям, маршрутам, особистим вподобаням.

Читайте также:  Gulfstream Aerospace прекратила производство G450

Фінансові аналітики AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможуть визначити схему купівлі та володіння. Можливо, ви не захочете цілком оплачувати повітряне судно з власної кишені, а візьмете кредит або оформите лізинг. У цьому випадку наші професіонали допоможуть вибрати банк, а згодом отримати його схвалення і укласти договір на вигідних умовах.

Також на етапі планування необхідно визначити місце реєстрації майбутнього повітряного судна, територію його експлуатації, страхову компанію. Відразу повідомте, чи збираєтеся ви здавати літак в оренду з метою отримання доходу або маєте намір використовувати тільки для особистих подорожей.

Перевірка і покупка

Коли довгий етап планування буде позаду, настане час діяти. Ми готові організувати особистий огляд повітряного судна, при бажанні ви зробите на ньому тестовий політ. Наші технічні експерти проведуть незалежний огляд, нададуть професійний звіт, з аналізом переваг та недоліків даного борту, його льотної історії та перспектив експлуатації.

При позитивному рішенні клієнта наші юристи проведуть операцію купівлі-продажу. Якщо ви будете оформляти кредит або лізинг, ми пройдемо всі необхідні інстанції, зберемо пакет документів і оформимо з банком договір на вигідних умовах. Далі ми перереєструємо літак на нового власника, застрахуємо його в надійної компанії.

Читайте также:  Перевозчик Dexter поручил обслуживание парка PC-12 компании RUAG Aviation

Розміщення

Експерти AVIAV TM допомагають вирішити безліч інших питань, що стосуються розміщення і експлуатації повітряного судна. Ми готові найняти екіпаж, визначити аеропорт і місце стоянки, знайти обслуговуючу компанію, подбати про проходження необхідних перевірок.

За бажанням клієнта ми беремо літаки в комерційне управління. Це означає, що ми будемо оформляти дозвіл на перельоти, піклуватися про обслуговування повітряного судна. Якщо ви плануєте здавати джет в оренду, ми знайдемо клієнтів і забезпечимо завантаженість борту.

Будівництво

Якщо ви бажаєте придбати новий літак безпосередньо від виробника, ми допоможемо зв’язатися з авіабудівником або постачальником. Для наших клієнтів можливо не тільки створення готової моделі, а й розробка оригінальної версії з нуля. Ми познайомимо вас з авіаконструкторами, які зроблять новий проект з урахуванням ваших побажань.

Розробка моделі дозволить впровадити інноваційне обладнання, створити безпрецедентні заходи безпеки, поліпшити льотні якості існуючих версій, зробити салон, відповідний вашим уявленням про комфорт. Це довгий, але захоплюючий процес.

Читайте также:  "Авиакапитал-Сервис" закупила 10 вертолетов "Ансат"

Якщо ви не хочете чекати, то краще купити готову модель від постачальника або від попереднього господаря. Процес купівлі-продажу займає кілька місяців, а створення з нуля – більше року, тому тільки ви можете визначити, який варіант для вас кращий.

Які б завдання ви не ставили, AVIAV TM допоможе успішно їх вирішити. Всі послуги, від разового перельоту на вертольоті – до покупки власного бізнес-джета ми готові надати цілодобово в будь-якій країні. Перша консультація завжди надається безкоштовно. Ми обов’язково відповімо на ваші запитання, допоможемо розрахувати майбутні витрати, вибрати оптимальний план дій. З «Кофранс Сарл» приватна авіація працюватиме на вас!