AVIAV TM (Cofrance SARL) – кращий брокер в сфері ділової авіації

З ростом бізнесу робочий графік ділової людини стає жорсткішим. Необхідність особистої присутності на зустрічах з діловими партнерами, що знаходяться часом в різних містах і навіть країнах, залишає все менше вільного часу.

Поїздки стомлюють не менш, ніж робота. Але проблему можна швидко вирішити, якщо віддати перевагу польоту на приватному вертольоті або бізнес-джеті. Найбільший російськомовний брокер у Франції AVIAV TM (Cofrance SARL) готовий організувати оренду повітряного судна бізнес-класу. Це дозволить вам скоротити час поїздки і навіть відпочити в дорозі.


Зліт літака над Ніццою

Переваги оренди вертольота або літака для ділових перельотів

Конфіденційна будь-яка інформація про замовника повітряного транспорту.
Дуже швидкий спосіб дістатися до місця.
Формує маршрут і графік польоту клієнт.
Рейс можна призначити на будь-який час доби.
Оренда повітряного транспорту звільняє час для відпочинку.
Не втомлює так, як це може бути при поїздці в автомобілі.
Літаки і вертольоти для ділових перельотів часто обладнані міні-кабінетами для роботи.


Як купити авіаквиток з Москви в Пхукет

Замовити літак або вертоліт в Cofrance SARL легко. Для цього достатньо зателефонувати за будь-яким зручним для вас номером (в Ніцці, Москві, Санкт-Петербурзі, Києві, Алма-Аті), назвати кількість пасажирів, час і маршрут. Консультант допоможе вам підібрати підходящий авіатранспорт з урахуванням всіх побажань і бюджету.


Найлегший спосіб орендувати літак або вертоліт

Оренда літака

В Європі пред’являються серйозні вимоги до рівня обслуговування на приватних авіалініях, а також до комфортабельності самих літаків. Саме тому навіть найпростіші по дизайну повітряні судна, взяті в оренду через AVIAV TM (Кофранс Сарл), будуть відповідати високим стандартам бізнес-класу. Величезна увага приділяється безпеці польотів. Усі судна проходять ретельний передпольотний огляд, а з пілотами і обслуговуючим персоналом регулярно проводиться інструктаж.

При виборі літака потрібно враховувати дальність польоту і місткість повітряного судна. Звичайно, важлива і швидкість літака. Відповідні за цими параметрами повітряні судна вам допоможуть підібрати співробітники компанії Cofrance SARL. А ви можете приділити увагу вибору рівня комфорту салону літака.

Читайте также:  Переліт з Дніпра в Канни і Сен-Тропе


Як купити квиток на літак Москва-Париж

У деяких випадках дуже важливі параметри злітної смуги, яку буде використовувати літак. Наприклад, французький Аеропорт Куршевель (Courchevel) відрізняється злітною смугою всього в 525 м і має ухил в 18,5 градусів. В такому випадку співробітники Кофранс Сарл підберуть для вас літак, здатний сідати і злітати з короткою злітної смуги.


Як швидко придбати авіаквиток з Москви в Ніццу

Вертоліт в оренду

У вертольота є свої переваги в порівнянні з літаком. Головне з них – це відсутність необхідності у злітній смузі. Для зльоту і приземлення вертольоту досить рівного майданчика розміром в 1,5 діаметра його гвинта. Тобто вертоліт може приземлитися на галявину в парку, на площу або на спеціально облаштований майданчик на даху багатоповерхового будинку або супер’яхти.


Купуємо авіаквиток в Монако

За маневреності вертоліт також значно перевершує літак: може летіти не тільки вперед, але і вліво, вправо, назад і навіть зависнути на місці. Це робить його незамінним видом транспорту при проведенні оглядових екскурсій «з повітря».


Пролітаючи над Ніццою

Здавалося б, оренда вертольота у Франції – відмінний варіант у всіх випадках. Але це не так. Справа в тому, що швидкість вертольота істотно менше швидкості літака. При цьому витрата пального відчутно більше. Це робить вертоліт не кращим вибором для далеких перельотів. Зате при необхідності посадки далеко від аеропорту варто вибирати саме вертоліт.


Медична авіація. Все що потрібно знати

Оренда вертольота у Франції часто використовується для організації оглядових екскурсій. Особливо цікавими будуть польоти над сільською місцевістю і над морським узбережжям. Можна облетіти каланкі поблизу Марселя, заглянути за стіни замку Іф, помилуватися на Вердонську ущелину і лавандові поля Провансу. Клієнти AVIAV TM (Кофранс Сарл) нерідко поєднують ділову поїздку і екскурсію в один політ, щоб показати своїм бізнес-партнерам красу Франції і тим самим розташувати їх до себе.

Читайте также:  Чотириногі і волохаті на борту приватного літака


Летимо з Москви в Марсель. Пошук кращого рейсу

Вартість оренди вертольотів і літаків у Франції

Вартість оренди повітряного судна залежить від багатьох параметрів. Наприклад, дуже важлива модель літака або вертольота. Тут потрібно звернути увагу не тільки на комфортабельність салону, зовнішній дизайн, але і на витрату палива при перельотах. Чим він вищий, тим дорожче буде оренда. На кінцеву вартість оренди вертольота або літака також впливає кількість додаткових послуг, необхідність перетину кордонів держав (потрібно отримати дозвіл).


Політ в Канни. Шукаємо відповідний авіарейс

У число додаткових послуг може входити доставка до місця посадки і зустріч клієнта або його гостей. Якщо вам потрібно буде замовити банкет в ресторані, скористатися послугами перекладача, зняти апартаменти або забронювати номер в готелі, купити нерухомість у Франції і Монако, орендувати яхту для проведення корпоративного заходу або ділової зустрічі, то все це і багато іншого можна легко зробити за допомогою професіоналів Cofrance SARL.


Як знайти кращий рейс в Ліон з Москви

Оренда літаків і вертольотів в AVIAV TM (Кофранс Сарл)

Компанія Кофранс Сарл більше 7 років займається орендою і купівлею повітряного транспорту у Франції. Її співробітники працюють швидко і злагоджено, встигаючи за короткий час вирішити безліч питань, пов’язаних з підбором літака або вертольота, укладенням договору на оренду або купівлю, отриманням дозволів на виліт і перетин кордонів, організацією зустрічі клієнта і багатьом іншим.


Зручний пошук авіаквитків на рейс Москва – Ліон

У салонах вертольотів і літаків, що надаються Cofrance SARL, є телефонний зв’язок, доступ до Інтернету, тому клієнт може оперативно вирішувати будь-які проблеми. Багато повітряних суден обладнано робочими кабінетами, щоб у клієнта при необхідності була можливість підготуватися до зустрічі або презентації і навіть провести їх на борту. Зручні салони і грамотно продуманий інтер’єр дозволять розслабитися і відпочити під час польоту.

Читайте также:  Індивідуальний тур на Лазурний Берег


Кофранс на виставці AIR OPS Europe 2017. Аеропорт Канн

Оренда літаків і вертольотів від компанії AVIAV TM (Кофранс Сарл) має ряд переваг:
• конфіденційність – ім’я, графік польотів і будь-яка інша інформація про клієнта не розголошуються третім особам
• безпека – перед польотом проводиться ретельна перевірка стану повітряного судна
• пілоти і обслуговуючий персонал – висококваліфіковані фахівці
• максимальне виконання побажань клієнта – інтер’єр повітряного судна і набір послуг будуть відповідати запитам і бюджету клієнта
• прозора вартість оренди – клієнт має відомості про ціну кожної послуги, отримуючи можливість побачити, з чого складається вартість оренди літака або вертольота
• сервіс VIP-рівня – бортпровідники пропонованих в оренду вертольотів і літаків пройшли підготовку з обслуговування VIP-персон, а також мають медичну освіту, щоб прямо на борту надавати меддопомогу в екстрених ситуаціях.


Страхування в Монако і Ніцці – важлива умова при повітряних подорожах

Серйозний бізнес не терпить зволікань, і часом потрібно за лічені години побувати в декількох містах, на кількох зустрічах. На допомогу приходить ділова авіація. Швидко орендувати літак або вертоліт можна, звернувшись до брокеру AVIAV TM. Кофранс Сарл – ваш надійний помічник у Франції.


Офіс компанії Cofrance в Ніцці – 54 Rue de France, Nice