Евакуація приватним літаком з-за кордону

У ситуації, що склалася через пандемію коронавіруса багато країн ввели обмеження на перельоти. Навіть там, де подібних обмежень немає, авіакомпанії скоротили кількість рейсів через падіння попиту. Це призвело до того, що туристи, які опинилися за кордоном, не мають можливості повернутися на Батьківщину.

Спочатку ситуація здавалася безвихідною. Але сьогодні все змінилося. Влада дозволила використання приватних евакуаційних літаків. Тепер можна замовити персональний рейс практично з будь-якого маршруту, звернувшись в міжнародний центр ділової авіації AVIAV TM (Cofrance SARL).

 

Замовлення евакуаційного літака

Якщо ви опинилися в скрутному становищі і не можете повернутися на Батьківщину, єдине рішення – приватний літак. Замовлення можна зробити через інтернет на сайті компанії, по телефону і навіть в месенджері. Це займає лічені хвилини, а сам рейс буде організований в максимально стислі терміни. Досить повідомити

 • маршрут,
 • кількість пасажирів,
 • дату відправлення,
 • приблизну вагу багажу.
Читайте также:  Украина лишилась еще одной авиакомпании

Вартість розраховується відразу, вона залежить від типу повітряного судна, дальності польоту і інших чинників. Як правило, ціна за переліт – від 10 тисяч євро.

Для багатьох туристів середнього класу вартість оренди приватного літака висока, але заради того, щоб потрапити додому, вони об’єднуються в групи, і в підсумку ціна рейсу на одного пасажира знижується.

 

Що потрібно враховувати при замовленні евакуаційного літака

У багатьох країнах ввели значні обмеження на перельоти, і це не могло не торкнутися приватної авіації. Так деякі великі аеропорти були закриті, що знизило можливість вильоту. На щастя, евакуаційні літаки готові приземлитися в будь-якій повітряній гавані, єдина умова, що для закордонних рейсів повітряна гавань повинна мати міжнародний статус.

Читайте также:  "Тулпар Техник" займется ремонтом двигателей для "Ансатов"

Компанія AVIAV TM (Cofrance SARL) передбачила для своїх клієнтів весь комплекс послуг з доставки від дверей до дверей, що особливо важливо в умовах стрімкого поширення захворювання.

 • Пасажирів забирають від готелю і забезпечують закрите перевезення в автомобілі до аеропорту.
 • Проходження предполітних формальностей займає кілька хвилин, після чого туристи відразу доставляються на борт літака.
 • В аеропорту прибуття їх також зустрічає машина і відвозить безпосередньо додому або в інший пункт призначення.
 • Забезпечується безпека польотів, всі транспортні засоби та салони обробляються із суворим дотриманням введених санітарних норм.
 • Присутність сторонніх пасажирів на борту виключається.
 • При поганому самопочутті або за бажанням пасажирів надається супровід лікаря.
 • На Батьківщині забезпечуються необхідні умови дотримання карантину.
Читайте также:  Главное за неделю: Ил-96, "Крылья России" и "Базэл Аэро"

 

Евакуаційна компанія www.aviav.ru працює в цілодобовому режимі і приймає заявки як по інтернету, так і по гарячій лінії. Якщо ви не можете потрапити додому – приватний рейс єдине рішення. Зверніться в AVIAV TM (Cofrance SARL) прямо зараз, щоб повернутися на Батьківщину і убезпечити себе і близьких.