Всі в масках – на борту літаків

У той час як в Україні вводять обов’язкове носіння захисних медичних масок в магазинах при їх відсутності в аптеках, Європа, як завжди «зробила крок далі». Тут говорять про «маскування» на бортах літаків!

Світова економіка повільно намагається «встати на ноги», незважаючи на факт наявності епідемії коронавіруса. Усвідомлюючи складність дотримання строго рекомендованого режиму соціального дистанціювання, авіакомпанії готуються до здійснення своїх рейсів, встановлюючи стандарти безпеки. Deutsche Lufthansa AG (більш відома як Lufthansa), а також ряд інших, і зокрема все американські компанії, вирішили, що пасажирам доведеться носити маску. Розберемося, як щодо Франції.

 

Обов’язкові маски на борту літака Lufthansa

Німецька авіаційна група «Lufthansa» ввела правило обов’язкового носіння маски, яка повинна закривати ротову порожнину і ніс, як для екіпажу, так і для пасажирів повітряного судна під час подорожі. Таким чином, пасажири літака повинні будуть використовувати свої особисті медичні маски, оскільки їх безкоштовна видача в аеропорту або в салоні авіалайнера не передбачена перевізником. Медична маска повинна бути у пасажира з собою. У разі невиконання ним зазначеної рекомендації мандрівник ризикує бути недопущеним на борт. При цьому авіакомпанії рекомендують використовувати багаторазову захисну маску з тканини, але також будуть прийняті всі інші види захисних засобів, в тому числі і одноразові маски. Дана міра від імені комерційних перевізників вступає чинності 4 травня 2020 року і завершиться як мінімум 31 серпня 2020 року.

Читайте также:  Скандальний першокласний пасажир

Цікаво, що поточні правила Lufthansa, які були рекомендовані перевізнику і були спрямовані на те, щоб звільнити сусіднє або середнє місце в економ- або преміум-класі, більше не будуть застосовуватися, оскільки носіння маски забезпечує «адекватний захист».

«Через нинішній низький рівень заповненості салонів пасажирських авіалайнерів» тим не менше місця серед пасажирів будуть розподілені зі збереженням якомога більш віддаленій дистанції між мандрівниками в салоні. Повітряний перевізник, як і раніше усвідомлює, що буде дуже важко дотримуватися соціальної дистанції в один метр. У свою чергу, в Сполучених Штатах JetBlue стала першою авіакомпанією, яка ввела вимогу носити маску для пасажирів і членів екіпажу на борту. Інші компанії, ймовірно, послідують цьому прикладу, зокрема American Airlines, яка повинна прийняти таке ж рішення в найближчі дні. Деякі повітряні перевізники в країні, такі як United Airlines і Delta Airlines, обмежилися простими рекомендаціями носити маску своїм пасажирам, принаймні, на даний момент.

 

Air France роздає маски

Читайте также:  Вертольоти в приватній авіації

18 квітня 2020 року французька журналістка, яка подорожує з компанією «Air France», зауважила, що соціальне дистанціювання в салоні літака не дотримувалося, і поділилася своїм невдоволенням в соціальних мережах. Повідомлення і фото переповненого салону літака на рейсі «Париж – Марсель» викликало обурення багатьох людей в Мережі, тому французькій компанії довелося діяти. Два дні потому після подачі скарги Air France оголосила про те, що маски будуть видаватися пасажирам у разі повного або щільного заповнення салонів літаків на основних маршрутах (і, отже, на рейсах, на яких буде неможливо дотримання рекомендованої соціальної дистанції). Однак пасажири не зобов’язані носити маски під час повітряної подорожі на борту літака від даної авіакомпанії – їх рішення залишається на їх особистий розсуд.

 

Там, де безкоштовні маски і усміхнені стюардеси

Нагадуємо вам про те, що подорожувати безпечно і впевнено навіть в умовах важкої ситуації з COVID-19, можна на приватному літаку від міжнародного авіаційного брокера Aviav TM (Cofrance SARL), де вам завжди будуть безкоштовно запропоновані комплекти по медичному захисту, а також оптимізм і впевненість льотного екіпажу в якості гарантії успішного польоту. Ми раді співпраці з нашими шановними клієнтами, яким ми надаємо:

  • термінові евакуаційні рейси або перельоти для осіб з подвійним громадянством;
  • можливість гарантованого вильоту з будь-якого аеропорти Європи або іншої країни в світі;
  • виняткові умови повної ізоляції для кожного з пасажирів;
  • повноцінне харчування, яке буде неможливо на маршрутах комерційних перевізників найближчим часом;
  • відсутність необхідності у великій кількості контактів – як при проходженні необхідних процедур контролю в аеропорту, так і в салоні приватного літака;
  • всі привілеї ділової авіації – м’які просторі крісла, доступ до сучасних технологій і гаджетів, неперевершений затишок і комфорт салону бізнес-джета.
Читайте также:  Замовлення приватного літака онлайн

 

Подорожуйте на ексклюзивних умовах разом з Aviav TM (Cofrance SARL)!