Вантажні та медичні чартери з Києва

З 2007 року компанія AVIAV TM надає вантажні та медичні рейси з Києва. Якщо вас цікавлять подібні послуги, зробити замовлення ви можете цілодобово через наш сайт, по інтернет-зв’язку або по телефону. Досить коротко викласти ситуацію і дочекатися відповіді фахівця, який повідомить вартість чартеру і супровідних послуг.

 

Авіаційне перевезення вантажів

Замовити чартерний рейс в Києві можна не тільки для доставки пасажирів, але і для перевезення вантажів будь-якого формату. У розпорядженні AVIAV TM (Кофранс Сарл) будь-які моделі літаків: від міні-джетів до гігантських транспортних лайнерів.

Через нашу компанію ви легко і оперативно зробите замовлення чартеру з Києва для доставки

 • документів і запчастин,
 • виставкового обладнання,
 • оптових партій товарів,
 • домашніх і циркових тварин,
 • автомобілів і вертольотів,
 • техніки і електроніки,
 • швидкопсувних продуктів харчування,
 • спортивного інвентарю,
 • меблів і предметів інтер’єру,
 • цінностей,
 • музичних інструментів і будь-яких інших вантажів.

Просто опишіть вашу ситуацію, і ми допоможемо вибрати відповідну модель літака, а також надамо весь комплекс логістичних послуг.

Через AVIAV TM (Cofrance SARL) замовлення чартерів з Києва для авіаперевезення вантажів можливий в будь-яку точку світу, а також всередині України. Просто викладіть вашу ситуацію, повідомте тип і приблизну вагу відправлень і напишіть, які додаткові послуги вам потрібні. Наша компанія готова здійснити доставку «від дверей до дверей», ретельно контролюючи кожен її етап.

Читайте также:  Bell Helicopter прекратит производство вертолетов Bell-206

Для доставки вантажів у важкодоступні місця ми часто підключаємо вертольоти. Це набагато ефективніше. Існує чимало пунктів, куди проблематично відправити фуру, наприклад, в гори або на борт яхти. Додаткове замовлення повітряного судна – швидке сучасне рішення, яке дозволяє максимально швидко досягти мети.

Особливим випадком є ​​доставка вантажу 200. Бувають випадки, що людина померла далеко від дому, і його тіло потрібно терміново доставити на батьківщину для поховання. Ми організуємо похоронні авіаперевезення з 2007 року і беремо на себе всі необхідні формальності, щоб максимально прискорити процес.

Якщо ви бажаєте замовити чартер в Києві для доставки вантажів будь-якого типу, просто зв’яжіться з нашим менеджером. Компанія AVIAV TM (Кофранс Сарл) буде рада вам допомогти.

 

Санітарні рейси

У столиці користуються попитом послуги санітарної авіації. Негайно доставити потерпілого в лікарню з місця ДТП можна на вертольоті. Також ці повітряні судна актуальні для важкодоступних місць під Києвом. Вони набагато мобільніші автомобілів, а супроводжує подібний рейс бригада досвідчених лікарів.

Читайте также:  "Потребность в техобслуживании бизнес-джетов из российского регистра будет только возрастать"

Якщо хтось потрапив у біду, і ви бажаєте викликати вертоліт для евакуації, зв’яжіться з компанією AVIAV TM (Кофранс Сарл). При наявності можливості для посадки недалеко від місця події, повітряне судно стартує негайно і доставить в кращу клініку міста.

Якщо вам потрібна подорож для лікування за кордон, то необхідно замовити чартерний рейс. Київ не завжди готовий швидко надати медичні послуги високої якості, тому багато хто вибирає операції і курс відновлення в інших країнах. При цьому подорож звичайним рейсом для хворого вкрай важка або небезпечна.

Компанія «Кофранс Сарл» надасть санітарний літак, який має на борту реанімаційну палату і сучасне медичне обладнання. Переліт буде супроводжувати досвідчений лікар потрібної спрямованості. Замовлення чартеру в Києві для лікування може супроводжуватися будь-якими додатковими послугами. Так наша компанія готова порекомендувати клініку за кордоном, взяти на себе юридичні формальності, організувати трансфер на реанімобілі і залагодити інші питання.

Нерідко подорож за кордон на лікування є єдиним способом поправити здоров’я або продовжити життя. Тому не варто економити на подорожах або ризикувати, користуючись звичайними рейсами, – краще здійснити замовлення чартеру. Київ дає можливість вирушати приватним літаком без обмежень і затримок, якщо для цього достатньо підстав, а Cofrance SARL допоможе оперативно пройти необхідні формальності і отримати дозвіл на виліт.

Читайте также:  TakeHeli поможет развить рынок российских вертолетов

Неважливо, чи потрібна вам повітряна доставка вантажів або медичне перевезення хворого, замовити чартер з Києва ви можете через AVIAV TM (Кофранс Сарл) в будь-який час. Ми надаємо всі послуги приватної авіації за мінімальними цінами ринку і організуємо подорожі під ключ.