Економічні перельоти Empty Legs в Києві

Послуги ділової авіації доступні тільки дуже заможним людям. Замовлення чартеру з Києва в Європу обійдеться в 10-20 тисяч євро, в залежності від маршруту і типу літака. Не дивно, що навіть найбагатші і знамениті не проти заощадити на перельотах, особливо, якщо вони потрібні регулярно.

Але невірно думати, що в приватній авіації не буває знижок. Наприклад, за системою Empty Legs легко забронювати рейс на 10-70% дешевше. Ті, для кого замовлення чартерів з Києва – постійна практика, звичайно, знають про цю можливість і з задоволенням нею користуються.

 

Що таке Empty Legs

Рейси Empty Legs виникли фактично з появою ділової авіації. Суть цього явища полягає в тому, що літак летить по конкретному напрямку без пасажирів, і, щоб покрити експлуатаційні витрати, власник продає рейс з величезними знижками. При цьому він не отримує прибутку, але і не йде в мінус, а значить, такий варіант влаштовує всіх.

Причин, чому повітряне судно летить «порожнім» буває безліч. Наприклад, клієнти зробили замовлення чартеру Київ – Ніцца, а зворотний – відбудеться тільки через два тижні. Очікування в аеропорту принесе величезні витрати, адже польоти обходяться на порядок дешевше, ніж стоянка. Тому власник організовує кілька додаткових рейсів, які, можливо, принесуть невеликий прибуток або ж просто позбавлять від невиправданих збитків.

Це лише один приклад, а насправді рейси Empty Legs щомісяця здійснюються сотнями. Оренда такого літака часом обходиться вдвічі або навіть втричі дешевше за звичайну ціну. Це та причина, по якій замовлення чартеру в Києві стає можливим навіть для представників заможного «середнього класу».

Читайте также:  Концерн Airbus бачить покращення перспектив продажу літаків завдяки ... кризі

Як замовити рейс Empty Legs

Якщо ви бажаєте замовити чартер в Києві, але не бажаєте переплачувати, зв’яжіться з представником AVIAV TM (Cofrance SARL) і поцікавтеся, чи є рейси Empty Legs за потрібним вам напрямком. Зі столиці відправляється величезна кількість «порожніх» літаків» в різні точки України та світу, тому є шанс, що вам пощастить, і потрібний борт знайдеться.

Також можна самостійно ознайомитися з розкладом Empty Legs на головному сайті компанії www.aviav.ru. Якщо ви знайдете потрібний рейс, то фахівець AVIAV TM з радістю допоможе вам його забронювати і запропонує будь-які супровідні послуги, які для вас актуальні.

 

Недоліки Empty Legs

Але саме в тому і полягає головний недолік Empty Legs, що потрібного рейсу може не виявитися в наявності, або ж він буде призначений на незручну дату. Клієнти ділової авіації звикли, що замовити чартер з Києва можна на будь-який час, щоб не підлаштовуватися під розклад авіакомпаній, тому для них така ситуація буває неприйнятна.

Друга незручність полягає в тому, що на рейсах Empty Legs немає можливості вибирати модель літака або аеропорт старту. Нерідко борт по комфорту перевершує всі очікування клієнта, адже «порожніми» літають і найрозкішніші повітряні судна.

Читайте также:  Курорти для важливих персон: самі привабливі пропозиції від AVIAV TM (Cofrance SARL)

 

Переваги Empty Legs

В іншому рейси Empty Legs зберігають всі переваги VIP-рейсів. Пасажири так само прибувають в окремий термінал або закритий зал аеропорту, миттєво проходять огляд, насолоджуються комфортною обстановкою і компанією близьких людей. І подібна розкіш лише трохи перевершує за вартістю бізнес-клас звичайної авіакомпанії.

Замовити чартерний рейс в Києві по системі Empty Legs не складає ніяких труднощів. Заявка обробляється через сучасні електронні сервіси, завдяки чому клієнти заощаджують час і нерви. Через AVIAV TM можна отримати супровідні послуги, наприклад, VIP-трансфер, візову підтримку або доставку страв з ресторану до польоту.

Так рейси Empty Legs дозволяють насолодитися усіма перевагами приватної авіації за розумною ціною. Тому VIP-літаки перестають бути привілеєм найбагатших і знаменитих, досить просто мати дохід вище середнього.

Оренда місць в приватному літаку

Буває, що на рейсах Empty Legs місця продаються по одному, так само, як і в звичайних авіакомпаніях. В цьому випадку необов’язково орендувати літак повністю, і можна орендувати одне крісло. Інформація про такі місця відразу ж з’являється на головному сайті компанії Авіа ТМ www.aviav.ru.

Правда, в цьому випадку втрачається одна з головних переваг VIP-авіації: подорожувати доводиться в компанії чужих людей. Але багато пасажирів таким чином заводять корисні знайомства, адже по системі Empty Legs теж літають гідні люди з хорошим достатком. Крім того зберігається приватна елітна атмосфера приватного борту, а кількість пасажирів рідко перевищує 7-15 чоловік.

Читайте также:  Якими якостями повинен володіти хороший пілот?

Також буває, що крісла продаються по одному, але приватний літак летить не по системі Empty Legs, а за звичайною високою ціною. Таким чином іноді заповнюються досить великі салони – в 20-130 чоловік. Наприклад, подібна ситуація була в період розвитку пандемії Covid-19, коли замовити чартерний рейс Київ дозволялося лише з великими обмеженнями. Люди знаходили один одного, збиралися в групи і орендували джет, щоб полетіти додому або по важливим справам.

Компанія AVIAV TM рада допомогти в будь-якій ситуації. Бажаєте ви орендувати повітряне судно по системі Empty Legs, купити місце в приватному перельоті або замовити чартер, Київ надасть всі послуги ділової авіації. Ми знайдемо для вас вигідні пропозиції і оперативно надамо необхідні супровідні послуги. Звертайтеся в Cofrance SARL, і ви будете насолоджуватися елітними подорожами за розумною ціною.