Роги в якості сувеніра з поїздки

Не секрет, що через свої дорогоцінні роги носороги стали одним з тих видів тварин, на яких постійно полюють браконьєри. Щороку безліч носорогів гинуть, тому що їх роги — це цінний товар на ринках по всьому світу. Життя великої тварини — всього лише ціна за гарний трофей на стіні. На носорогів полюють, вбивають і вивозять їх роги як контрабанду. В аеропорту Йоганнесбурга був заарештований чоловік з 22 рогами носорога в своєму багажі.

Арешт відбувся перш, ніж зловмисник зміг сісти на свій літак до Об’єднаних Арабських Еміратів. Незабаром чоловік повинен постати перед судом за незаконне володіння рогами носорога.

 

30 кг рогів носорога

Досить сказати, що це хороший професійний показник і відмінний «улов», здійснений капітаном поліції Ндівуво Муламу. Він пояснює пресі, що роги носорога в кількості 22 штук важать близько 30 кг, які на чорному ринку коштують значну суму.

Інтерес контрабандистів зрозумілий. Незважаючи на те, що на глобальному рівні незаконно торгувати рогами носорога, то в деяких країнах, таких як Китай і В’єтнам, не заборонено продавати їх на ринках, де існує попит. Крім того, не регламентується продаж або купівля рогів носорога в Південній Африці з 2017 року.

 

Далеко не перший

Незважаючи на жахливі масштаби виявленої поліцією контрабанди, на жаль, стався випадок далеко не єдиний за останній час. На початку травня влада виявила склад в Кемптон-Парку в Екуррхулені, де зберігалися роги носорога загальною вартістю понад 2 мільйони євро.

В середині квітня 55-річна жінка намагалася приховати роги носорога в кількості двох штук, які в підсумку були знайдені в її автомобілі, що рухається на схід від Йоганнесбурга. Та ж історія сталася з чоловіком, який був заарештований на автомагістралі R21, недалеко від міжнародного аеропорту кількома тижнями раніше.

 

Слово про братів наших менших

Носороги — це вид тварин, яким загрожує величезна небезпека зникнення. Крім екологічних проблем, які викликають значне скорочення популяції цих гігантів, вони активно простежуються браконьєрами і стають жертвами як в дикій природі, так і в охоронюваних природних заповідниках. Зіткнувшись з жадібністю і агресивними методами браконьєрства, рейнджери не можуть знайти спосіб для швидкого вирішення цієї проблеми.

Нагадаємо, що білий носоріг знаходиться на межі повного зникнення. Така ситуація існує з моменту смерті останнього самця, здатного до розмноження в Судані 19 березня 2018 року. В даний час в заповіднику в Кенії живуть тільки дві самки цього рідкісного виду.

 

На висоті

Не секрет, що в зв’язку з надзвичайними ситуаціями — наприклад, такими як затримання громадян на митниці — змушені страждати і втрачати свій власний час в аеропорту і інші пасажири. Щоб уникнути таких неприємних моментів, пропонуємо вам подорожувати на приватних літаках від міжнародного Дому авіації AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми раді запропонувати нашим шановним клієнтам:

  • Самі комфортабельні умови на прямих приватних рейсах без пересадок з будь-якого напрямку.
  • Безмежні можливості для перевезення цінних предметів на борту літаків — картини, антикваріат, які ви захочете привезти з собою з подорожі.
  • Необмежений розмір багажу, за який вам не доведеться доплачувати, як, наприклад, за умовами громадських перевізників.
  • Абсолютна анонімність вашої подорожі, інформація про яку залишиться таємницею для третіх осіб.

 

Подорожуйте в абсолютному комфорті з AVIAV TM (Cofrance SARL)!