П’яний і з надувною лялькою в літаку

Ситуація, що сталася днями на борту одного з пасажирських лайнерів, ще раз змусила замислитися над тим, чи варто пропонувати пасажирам алкогольні напої під час польоту. На шляху з Ірландії на Ібіцу пасажиру було дещо не комфортно від присутності інших мандрівників і персоналу в салоні літака. Настільки, що його почало нудити. Льотний екіпаж змушений був вжити термінових заходів, щоб впоратися з людиною, яка була під впливом дуже сильного алкогольного сп’яніння. Пілотові повітряного судна довелося терміново посадити літак.

Все йшло за звичним планом, коли один з пасажирів вирішив почати вечірку ще до прибуття в пункт призначення: чоловік родом з Белфаста в Північній Ірландії повинен був вилетіти на Ібіцу, в край вічних вечірок і свята життя, і, очевидно, не зміг дочекатися прильоту і почав фестиваль завчасно.

Якийсь час в своєму кріслі він спокійно чекав, коли літак набере висоту, щоб почати розпивати алкоголь, який він проніс в салон літака. Після того, як він прийняв досить велику дозу, хлопець почав проявляти агресію по відношенню до інших пасажирів.

Читайте также:  [:ru]Переоборудование самолёта[:ua]Переобладнання літака[:]

 

У всьому винен зелений змій

Почувши стурбовані крики інших пасажирів, до яких тусовщик намагався приставати, члени екіпажу оперативно втрутилися в події. Але, на жаль, вмовляння не діяли на розпаленого мандрівника, який почав проявляти все більшу лють і роздратування.

Апогеєм його «виступу» став його намір позбавити високоповажну публіку — він витягнув зі своєї дорожньої сумки надувну ляльку і з гордістю продемонстрував свою «супутницю» іншим пасажирам, включаючи маленьких дітей.

Попереджений про ситуацію на борту, яка з кожною хвилиною ставала все складніше, капітан прийняв рішення зробити екстрену посадку в аеропорту Тулузи. Скандаліст був заарештований і знятий з рейсу поліцією. Пасажирський лайнер продовжив свій шлях і здійснив посадку в аеропорту Ібіци з тригодинним запізненням. Невдалий мандрівник так і не дістався до пункту свого призначення.

Читайте также:  Вільнюс перетворює свій аеропорт в кінотеатр під відкритим небом

Авіакомпанія, послугами якої він скористався, згодом повідомила, що пасажир був занесений в «чорний список» перевізника на все життя і більше не стане перешкодою для інших мандрівників. Принаймні, на рейсах даної авіакомпанії.

Без неприємних сусідів

Щоб не стати жертвою обставин або помилки інших пасажирів, пропонуємо вам скористатися послугами міжнародного Дому приватної авіації AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми гарантуємо нашим шановним клієнтам:

  • Спокійні і наповнені комфортом і бездоганним сервісом перельоти по всім стандартним і оригінальним напрямкам.
  • Відсутність неприємних пасажирів на борту. Серед ваших супутників можуть виявитися тільки близькі вам люди на ваше запрошення.
  • Необмежений вибір їжі і напоїв, які будуть запропоновані вам у польоті в зручний для вас час і по спеціально обговореним з вами меню.
  • Можливість взяти з собою всіма улюблені і потрібні речі: гідрокостюм, ноутбук, велосипед і навіть рояль, за умови наявності умов для цього на борту бізнес-джета.
  • Привітні члени льотного екіпажу, які створять на борту приємну атмосферу спокою і комфорту.
  • 100% анонімна подорож, інформація про яку залишиться недоступною для третіх осіб.
Читайте также:  Дешеві квитки на літак вночі

Здійсніть найприємнішу подорож разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!