Купівля бізнес-джету в Києві

Бізнес-авіація в Києві представлена ​​компанією AVIAV (Cofrance SARL). Міжнародний брокер має тут офіс з 2010 року, забезпечуючи комплекс послуг з оренди літаків, організації VIP-подорожей, доставки вантажів, авіаперевезення хворих на вертолітних рейсах.

До завдань AVIAV TM (Cofrance SARL) входить не тільки оренда літаків. Київ – велике місто, де мешкає чимало заможних людей, і деякі з них мріють купити літак для використання у бізнесі та особистих подорожах. Якщо доводиться літати частіше 4 разів на місяць або постійно відправляти у відрядження співробітників, то власне повітряне судно стає необхідністю, такою, як корпоративний автомобіль.

 

Власний літак: перетворите мрію на реальність

Це велике вкладення, адже навіть «скромний» бізнес-джет коштуватиме кілька мільйонів доларів, а середньостатистична модель коштує 10-30 мільйонів. Тому коли рейси потрібні час від часу, достатньо замовити приватний літак з Києва через AVIAV TM (Кофранс САРЛ) і не замислюватися про придбання власного повітряного судна. Але якщо ви або члени вашої команди проводите в подорожах половину свого життя, то покупка стає очевидною.

Якщо ви вирішили, що настав час придбати власний літак, то вам не доведеться їхати за кордон і взагалі залишати Київ. Бізнес авіація та компанія AVIAV TM (Кофранс САРЛ) нададуть величезний вибір повітряних суден, виходячи з ваших побажань та можливостей. У нашому розпорядженні тисячі моделей, з яких ми разом визначимо ту, яка найкраще підходить для ваших цілей. При необхідності легко перегнати бізнес-джет з будь-якої країни світу до обраного аеропорту, зокрема «Бориспіль».

Власне повітряне судно дозволить безперешкодно подорожувати у будь-який час потрібним маршрутом. Якщо ви не плануєте в тисячний раз замовити квитки на літак Київ – Москва для своїх співробітників і вирішили, що настав час придбати бізнес-джет, звертайтеся в AVIAV TM (Кофранс САРЛ). Наші професіонали допоможуть вибрати відповідну модель та проведуть угоду купівлі-продажу під ключ.

Читайте также:  Embraer снизил поставки самолетов

Купівля особистого повітряного судна – тривалий і складніший процес, ніж оренда приватного літака. Київ дає можливість провести всю угоду всередині міста, але клієнти часто самі обирають іншу країну для реєстрації або стоянки повітряного судна. У будь-якому випадку AVIAV TM візьме всі організаційні моменти на себе і при необхідності організує подорож у потрібну точку планети.

 

З чого почати

Рішення про покупку власного літака може назрівати роками. Це надто дороге придбання, щоб робити його спонтанно. У той же час, якщо ви в тисячу раз вирішили замовити квиток на літак Москва – Київ, з цим пора щось робити. Можливо, відкладати правочин більше не варто.

Зазвичай клієнтам складно ухвалити самостійне рішення про купівлю повітряного судна через брак інформації. Зверніться до AVIAV TМ (Кофранс САРЛ). Ми надамо консультацію фахівця, який відповість на запитання та проаналізує доцільність покупки у вашій ситуації.

Ні для кого не секрет, що вартість самого бізнес-джету – це лише частина витрат, далі чекає його експлуатація, на яку йтиме приблизно чверть його ціни щороку. Бізнес-авіація Києва надає такі ж умови, як і будь-яке інше місто, і на економію не варто розраховувати.

План покупки

Фінансові експерти AVIAV TM розрахують вартість проведення операції, подальшого обслуговування літака, розкажуть про особливості отримання кредиту або оформлення повітряного судна в лізинг, проконсультують з приводу того, скільки коштуватиме можливий ремонт і скільки доведеться заплатити за якісну страховку.

Читайте также:  ГСС увеличат дальность полета Sukhoi Business Jet в 2019 году

Також фахівці проаналізують майбутню територію польотів, місце стоянки та реєстрації та безліч інших факторів, з яких складається приватна авіація. Київ надає чудові можливості для використання персональних повітряних суден, але важливо, щоб у клієнта була в голові об’єктивна картина експлуатації джету та майбутніх витрат. Консалтингові послуги та професіонали AVIAV TM (Cofrance SARL) допоможуть прийняти правильне рішення щодо доцільності покупки та правильно вибрати модель літака, яка повинна відповідати вашим цілям.

На етапі планування важливо знати, чи здаватимете ви бізнес-джет в оренду. Існує чимало підприємців, для яких, як і для Вас, в тисячний раз замовити квиток на літак Київ – Москва – справжнє катування, але вони поки не дозріли на покупку свого повітряного судна і вважають за краще брати його в оренду. Компанія AVIAV TM готова взяти ваш борт у комерційне управління та знайти клієнтів, але ухвалити рішення необхідно до покупки, щоб коректно надати ти документи та за необхідності оформити лізинг.

 

Угода під ключ

Якщо ви затвердите рішення про купівлю, ми допоможемо знайти модель, що цікавить, забезпечимо незалежну технічну експертизу. За бажання ви можете особисто оглянути повітряне судно та здійснити на ньому тестовий політ. Далі юристи AVIAV TM проведуть угоду під ключ, а фінансові фахівці допоможуть оформити кредит, лізинг або одразу сплатити літак із власних коштів. Ми зареєструємо бізнес-джет під зручним прапором та вирішимо питання щодо його змісту.

Читайте также:  Вертолеты Ми-171А2 испытают в условиях низких температур

Компанія AVIAV TM готова надати всі послуги з обслуговування літака, які включає авіація ВІП. Київ дає непогані можливості для власників бізнес-джетів, але є безліч інших прекрасних місць, у тому числі в європейських країнах, де розміщення зручніше і вигідніше. Ми допоможемо найняти екіпаж, отримати дозвіл на перельоти, подбаємо про технічні перевірки та клінінг, а якщо ви вирішите здати літак у комерційне управління, ми забезпечимо завантаженість рейсів, щоб ви отримували прибуток, який допоможе покрити експлуатаційні витрати.

Отже, якщо ви вирішили придбати приватний літак, Київ дасть шанс зробити це, не залишаючи міста завдяки роботі компанії AVIAV TM (Cofrance SARL). Щоб отримати першу безкоштовну консультацію з приводу покупки бізнес-джету, залиште заявку на нашому сайті для зворотного дзвінка або зв’яжіться з менеджером у зручний для Вас час. Ми відповімо на запитання та складемо план подальшої співпраці.