Переваги доставки вантажів літаком

При транспортуванні вантажів дуже важливо забезпечити 100% збереження посилок, а також гарантувати, що вони будуть доставлені вчасно і за точною адресою. Саме тому авіаперевезення вантажів з Європи та інших країн від міжнародного брокера AVIAV TM (Cofrance SARL) найбільш затребувані замовниками, які бажають отримувати послуги виключно екстра-класу.

Авіаційний транспорт – чудова альтернатива іншим засобам пересування, що має очевидні переваги, про які буде сказано нижче.

Швидкість доставки

Всього за кілька годин літак або вертоліт доставить вашу посилку за вказаною адресою. Швидкість особливо важлива, якщо необхідна транспортування швидкопсувного вантажу, ліків, донорських органів, необхідних для термінової пересадки хворим.

У житті багато ситуацій, коли час стає цінністю номер один. У таких випадках необхідно замовляти саме авіаперевезення вантажів в Європу і по інших напрямках.

Читайте также:  Концерн Airbus бачить покращення перспектив продажу літаків завдяки ... кризі

Подолання великих відстаней

Сучасні вантажні повітряні судна від AVIAV TM (Cofrance SARL) здатні переміщатися на дуже великі відстані, долати тисячі кілометрів, здійснювати міжконтинентальні перельоти. При цьому ніяких перешкод для них не існує – гірські вершини і морські простори не є перешкодою, на відміну від інших транспортних засобів.

Надійність перевезення

Помістивши вантаж в літак, ви можете бути абсолютно впевнені в його безпеці. Викрадення або псування вашого майна виключені: посилка знаходиться в надійних руках. Крім того, брокер AVIAV TM (Cofrance SARL) гарантує своїм клієнтам якісне безпечне навантаження і проходження митного контролю з дотриманням всіх правил.

Відстеження посилки в дорозі

Авіаперевезення вантажу з Європи передбачають функцію відстеження посилки протягом усього шляху слідування до пункту призначення – це можливо завдяки сучасним масовим засобам моніторингу.

Читайте также:  Жуковський - місто льотчиків

Таким чином, ви не просто здаєте вантаж «в невідомість», а в будь-який момент можете дізнатися, де він знаходиться в даний момент.

Спрощене проходження митного контролю

Літак з вантажем випливає з пункту А в пункт Б, минаючи митниці, неминучі для наземного транспорту. Це в рази спрощує і прискорює процес доставки посилки.

Тим, хто вибирає авіаперевезення вантажів з Китаю до Європи і за іншими маршрутами, належить пройти митний контроль лише двічі – перед відправкою вантажу і після прибуття посилки.

Перевозимо все

На повітряному судні можна перевезти будь-який вантаж, починаючи від коштовностей, рослин, речей домашнього вжитку і невеликих за розміром подарунків і закінчуючи великогабаритними будматеріалами і навіть транспортними засобами – потенціал літаків в цьому плані дуже високий.

Читайте также:  Перевезення вантажу 200 в Київ від AVIAV TM (Cofrance SARL)

Довіряючи транспортування своєї посилки AVIAV TM (Cofrance SARL), ви можете бути впевнені: вона прибуде на місце призначення в цілості, схоронності і точно в строк!