Оренда вертольота в Івано-Франківську у AVIAV TM (Cofrance SARL)

Оренда вертольота в Івано-Франківську від AVIAV TM (Cofrance SARL) – це можливість швидко переміщатися по місту і околицям, вивчати пам’ятки з висоти пташиного польоту і оперативно доставити невеликі вантажі до місця призначення.

 

Аеротаксі Івано-Франківськ

Прибули до міста у справах, і вам необхідно відвідати кілька бізнес-заходів в різних районах міста? Отримали несподіване запрошення на вечірку, на яку не можна спізнитися?

Скористайтеся послугою виклику аеротаксі від брокера AVIAV TM (Cofrance SARL). Просто зателефонуйте в компанію або зв’яжіться з консультантом в месенджерах або соціальних мережах: хелікоптер буде оперативно поданий за вказаною адресою.

 

Оглядові екскурсії на вертольоті

AVIAV TM (Cofrance SARL) пропонує захоплюючі авторські тури по Івано-Франківську і приміським зонам, в ході яких ви познайомитеся з головними визначними пам’ятками міста чи політаєте над горами.

Читайте также:  ГСС увеличат дальность полета Sukhoi Business Jet в 2019 году

Не забувайте, що вертоліт може приземлитися практично в будь-якому місці за рахунок можливості злітати і здійснювати посадку вертикально. А значить, ви можете зробити паузу і відвідати чудові фортеці чи приземлитися прямо на полонині.

Якщо ви побажаєте включити в маршрут вертолітної прогулянки риболовлю, вона також буде організована фахівцями нашої компанії.

 

Вертольоти Івано-Франківськ оренда: переваги

У подорожі на хелікоптері є безліч плюсів.

• Орендуйте вертоліт в будь-який час дня і ночі, робіть польоти в будь-якому напрямку. Якщо вам потрібна допомога в розробці маршруту екскурсії, наші фахівці із задоволенням підкажуть вам, куди відправитися і що подивитися в Івано-Франківську та околицях.

• Подорож почнеться там, де вам зручно: хелікоптер не потребує злітно-посадкової смуги.

Читайте также:  Переваги приватних перельотів

• Запросіть на борт професійного фотографа, відеооператора від компанії або самостійно зробіть чудові знімки на пам’ять.

AVIAV TM (Cofrance SARL) співпрацює з пілотами з багаторічним досвідом роботи: ви можете не турбуватися про безпеку польоту.

Відкрийте для себе небо разом з AVIAV TM (Cofrance SARL)!