Медичні і евакуаційні рейси

У житті часто бувають ситуації, коли тяжкохворій людині потрібна подорож в інше місто або країну. Зазвичай це пов’язано з тим, що там вона може отримати якісне лікування, зробити складну операцію, пройти сучасний реабілітаційний курс.

Для людини, яка знаходиться у важкому стані, перевезення наземним або водним транспортом, виключено. Це небезпечно для здоров’я і життя, вона може просто не перенести подібної тривалої і незручної подорожі. Єдиний вихід – літак, але не всі авіакомпанії беруть на борт лежачих пацієнтів, і умови під час рейсу надаються аж ніяк не комфортні.

Залишається лише оренда спеціального літака. І це найкраще рішення, оскільки санітарне повітряне судно, найняте через AVIAV TM (Cofrance SARL), забезпечить оптимальні умови для перевезення.

Санітарний джет оснащений сучасним реанімаційним обладнанням. Він має на борту госпітальну палату і передову медичну техніку для надання ефективної допомоги і підтримки життя хворих в найважчому стані. Рейс супроводжує бригада лікарів, які стежать за станом пацієнта і контролюють роботу апаратури.

 

Організація перельоту

Брокер AVIAV TM організовує медичне авіаперевезення під ключ. Ми не тільки надамо спеціальне повітряне судно, але подбаємо про

  • безпечний трансфер на реанімобілі до аеропорту і з нього,
  • швидке проходження формальностей в повітряній гавані,
  • оперативну посадку,
  • санітарну бригаду.
Читайте также:  Скрыться от наблюдения

Пацієнта можуть супроводжувати родичі. У цьому випадку ми допоможемо оформити документи для кожної подорожі і вирішимо питання з розміщенням в пункті прибуття.

Часто буває, що пацієнт і його рідні не можуть вибрати відповідний медичний центр. Ми готові порекомендувати провідні світові клініки, які спеціалізуються на конкретних захворюваннях, успішно проводять рідкісні операції, мають передове обладнання та обслуговуються знаменитими лікарями. Брокерський центр AVIAV TM допоможе укласти контракт на лікування і залагодити інші юридичні формальності. Ми надаємо весь комплекс послуг, актуальний для клієнта і його близьких.

Замовлення санітарного повітряного судна

Для замовлення медичного рейсу необхідно зв’язатися з представником AVIAV TM по телефону або інтернету. Опишіть ситуацію, стан хворого, його вік і стать. Повідомте маршрут, адреси місцезнаходження пацієнта і госпіталю, куди його потрібно доставити. Ми здійснимо безпечне оперативне авіаперевезення за принципом «від ліжка до ліжка».

Буває, що подорож не запланована, і потрібна екстрена медична допомога в важкодоступному місці, наприклад в горах, в морі, в віддаленому населеному пункті. В цьому випадку AVIAV TM надасть санітарні вертольоти, які також оснащені медичним обладнанням і супроводжуються лікарями. В екстрених випадках рятувальні повітряні судна готові здійснити пошукові та евакуаційні операції. Групи професіоналів знайдуть постраждалих, нададуть першу допомогу і оперативно доставлять в пункт лікування.

Читайте также:  Безпрецедентне падіння повітряного руху в усьому світі

 

Евакуаційні рейси

Під час пандемії Covid-19 актуальні стали евакуаційні рейси для туристів, «застряглих» за кордоном, які через закриття аеропортів і кордонів не змогли повернутися на Батьківщину. Брокер AVIAV TM організував кілька десятків приватних перельотів по самим різним маршрутам, які куплялися мандрівниками вскладчину.

В умовах пандемії особливо важко було отримати дозвіл на рейс, підтвердити правомірність перельотів, підстави туристів для евакуації, але наші юристи блискуче виконували такі завдання. Професіонали AVIAV TM забезпечили мандрівникам безпечний індивідуальний трансфер, медичні засоби захисту, проконтролювали санітарну обробку салонів транспортних засобів.

Ситуації, коли потрібні евакуаційні рейси, бувають не тільки під час пандемії. Якщо вам потрібен екстрений переліт, але з якихось причин ви не можете здійснити його за допомогою звичайної авіакомпанії, зверніться в AVIAV TM. Ми надамо приватний літак і організуємо індивідуальний рейс під ключ. Співробітники з розумінням і делікатністю поставляться до мандрівників, при необхідності забезпечать психологічну та юридичну підтримку.

The aircraft used for patient transport ambulance

Бізнес-джети для ваших цілей

Часто звичайні бізнес-джети, без спеціального обладнання, наймаються для подорожі на лікування, курорт або пологи. У приватний літак можна взяти кисневий балончик, будь-які ліки та аерозолі, запросити персонального лікаря. Туди без питань пустять вагітну на пізніх термінах, що виключено в авіакомпаніях. У комфортному салоні можна подорожувати інвалідам, людям похилого віку, сім’ям з немовлятами.

Читайте также:  В Россию впервые поставили вертолет R66 с баллонетами

Літак летить вище на 2-5 кілометрів, ніж звичайний пасажирський авіалайнер. Організм не відчуває перевантажень, а повітряне судно не потрапляє в зони турбулентності. Це робить подорож комфортною і спокійною, що оптимально для ослабленого пасажира.

Якщо вам потрібен медичний рейс будь-якого формату, зверніться в AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми вирішимо всі організаційні питання, отримаємо дозвіл на рейс, надамо комфортний літак і підтримку досвідчених лікарів. Приватний переліт оптимальний для вашого здоров’я!