Медична репатріація: безпечна доставка додому

Раптова хвороба під час відпустки або нещасний випадок у відрядженні можуть статися в одну мить. Раптово виникає залежність від медичної допомоги за кордоном, і ви розумієте, що умови у вашій країні значно перевершують ті, на які можна розраховувати за кордоном. Все це призводить до того, що пацієнти і їхні родичі воліють відправлятися додому на повітряній машині швидкої допомоги. Але слабкі медичні умови за кордоном – не єдиний аспект: перебування в звичній для вас обстановці може бути важливим психологічним фактором для процесу одужання, а спілкуватися з персоналом лікарні набагато простіше на вашій рідній мові.

У той же час медична репатріація є далекою і незнайомою темою для багатьох пацієнтів, які несподівано стикаються з необхідністю справлятися з усіма труднощами під тиском часу і стресу. Ось чому в даній статті буде представлена ​​вся інформація, необхідна для того, щоб зрозуміти нюанси і тонкощі процесу медичної репатріації.

 

Чи покриває страховий поліс медичну репатріацію з-за кордону?

Тільки ті, хто має діючий страховий поліс з покриттям медичних послуг, можуть розраховувати на відшкодування витрат на медичну репатріацію. Якщо пацієнт застрахований, страхова компанія ретельно перевіряє страховий випадок і приймає рішення з урахуванням точних умов страхування. Багато страхових компаній покривають витрати на транспортування пацієнтів з-за кордону тільки за медичними показаннями, тобто якщо перевезення життєво необхідне. Це означає, що в країні, в якій пацієнт знаходиться в даний момент, він не може отримати відповідне лікування.

Сьогодні подібні ситуації виникають досить рідко, тому що в більшості країн в принципі можна лікувати практично всі стани, можливо, просто не так добре, як вдома. У випадках, коли лікування на батьківщині могло б привести до кращих результатів, страхові компанії посилаються на «доцільну або бажану медичну репатріацію». На жаль, на даний момент існує небагато страхових полісів, які покривають транспортування пацієнтів з-за кордону.

Якщо пацієнт не має міжнародної туристичної страховки або страхове покриття не поширюється на конкретний випадок, залишається один варіант: організувати медичну репатріацію через приватного брокера.

Читайте также:  Пасажирські та вантажні VIP-чартери

 

Скільки коштує медична репатріація?

Якщо страховка не покриває такі витрати, то всі витрати лягають на плечі самого пацієнта і його близьких. Оскільки кожен випадок медичної евакуації / репатріації розраховується і планується в індивідуальному порядку, логічно припустити, що тут немає єдиних ставок і тарифів. Замість цього за запитом ви отримаєте індивідуальну пропозицію, в якому буде врахована конкретно ваша ситуація. При визначенні вартості особливо важливі такі чинники:

– обраний вид транспорту;

– транспортний маршрут і тривалість подорожі;

– стан здоров’я пацієнта;

– як скоро пацієнту потрібно транспортування;

– кількість супроводжуючих осіб.

 

Який транспортний засіб найкраще підходить для медичної репатріації?

Стан здоров’я пацієнта, передбачуваний транспортний маршрут і терміновість медичної репатріації визначають, який транспортний засіб повинен бути вибраний для вивезення пацієнта з-за кордону. У кожній поїздці пацієнта супроводжує кваліфікований медичний персонал, який забезпечує постійний моніторинг здоров’я і при необхідності надає медикаментозне лікування.

 

– Оренда приватного літака для медичної репатріації

Навіть важкохворих пацієнтів можна швидко, безпечно і комфортно перевозити на літаку швидкої допомоги. Устаткування на борту забезпечує умови, аналогічні сучасним відділенням інтенсивної терапії. Досвідчена медична бригада під керівництвом спеціалізованого лікаря піклується про пацієнта під час польоту. В результаті навіть багато пацієнтів відділень інтенсивної терапії можуть перевозитися без ускладнень.

Крім того, приватний літак швидкої допомоги є кращим варіантом в екстрених випадках. Повітряне судно може бути підготовлено до вильоту дуже оперативно, і здатне приземлятися на невеликих регіональних аеродромах, а також у великих міжнародних аеропортах. Це означає, що лайнер може швидко опинитися в тому районі, де знаходиться пацієнт, і в більшості випадків може приземлитися неподалік від госпіталю. Таким чином, тривалі і напружені поїздки наземним транспортом можуть бути зведені до мінімуму. Оренда приватного літака для медичної репатріації часто може бути організована в той же день або на наступну добу після запиту. Завдяки тому, що літаки швидкої допомоги мають великий радіус дії, транспортування пацієнтів у віддалені регіони так само просте, як і поїздка на коротку відстань.

Читайте также:  "А-Групп" ввела в строй третий ангар для деловой авиации в Шереметьево

 

– Регулярний рейс комерційних авіаліній

Далекомагістральне перевезення пацієнтів на борту регулярного авіалайнера може бути економічно вигіднішим варіантом, але можливо тільки в тому випадку, якщо ситуація зі здоров’ям не є гострою і не несе загрозу життю. Пацієнт може перевозитися лежачи на носилках або в бізнес-класі в супроводі лікаря або фельдшера. При необхідності медичний супроводжуючий може негайно втрутитися, якщо в показниках здоров’я пацієнта виникнуть ускладнення.

Будь-яке перевезення пацієнтів на регулярному комерційному рейсі повинно бути схвалене відповідною авіакомпанією. Тому документи про стан здоров’я пацієнта ретельно перевіряються, що зазвичай займає від одного до двох днів. Якщо медична репатріація є нагальною, то необхідно використовувати інший вид транспорту.

 

Будь ласка, майте на увазі, що медична репатріація на борту регулярного авіалайнера можлива не на кожному маршруті. Трансфери і стикувальні рейси вимагають високого рівня координації, і тут може виникнути багато потенційних ускладнень. З цієї причини транспортування пацієнтів на регулярних повітряних судах майже завжди здійснюється прямими рейсами.

Перш за все, регулярні літаки є хорошим вибором для медичної репатріації на далекі відстані. На коротких маршрутах часто не вистачає часу, щоб встановити носилки для пацієнта, тому що після посадки літак повинен якомога швидше підготуватися до зворотного вильоту. Крім того, бізнес-клас пропонує менше комфорту, ніж на далеких поїздках, наприклад, крісло не можна повністю відкинути. В результаті навантаження на пацієнта потенційно вище, і кожен випадок повинен бути індивідуально перевірений, щоб визначити, чи можливе в цих умовах транспортування сидячого пацієнта регулярним рейсом комерційних авіаліній.

 

– Гелікоптер

У більшості випадків вертоліт може пересуватися від лікарні до лікарні, тим самим заощаджуючи час, який буде потрібно на переліт через аеропорти. Медичні умови на борту аналогічні тим, що спостерігаються в літаку швидкої допомоги, включаючи супроводжуючого лікаря. Саме завдяки висококваліфікованій підтримці навіть пацієнти інтенсивної терапії можуть бути безпечно транспортовані.

Незважаючи на це, вертоліт лише в рідкісних випадках є оптимальним засобом транспорту для медичної репатріації: його радіус дії дуже обмежений, тому він підходить тільки для коротких відстаней, наприклад, для перевезення пацієнтів з сусіднього регіону, поруч розташованої країни або для внутрішніх перевезень.

Читайте также:  ФОТО: До RUBAE впервые долетел Sukhoi Business Jet иностранного оператора

 

– Наземна швидка допомога

Довгий шлях в машині швидкої допомоги є серйозною проблемою для більшості пацієнтів. Поїздка через дорожні пробки і вибоїни менш комфортна і більш непередбачувана, ніж переліт. Отже, використання машини швидкої допомоги на великі відстані може бути недоцільним з медичної точки зору. Однак для коротких дистанцій наземна швидка допомога все ще залишається життєздатним варіантом, особливо при обмеженому бюджеті.

 

Медична репатріація з допомогою компанії Кофранс

Компанія Кофранс – ваш надійний партнер для транспортування пацієнтів з-за кордону. Наша досвідчена команда організує для вас швидку і безпечну медичну репатріацію. У разі перевезення на борту літака ми також організуємо наземний транспорт до аеропорту вильоту і з аеропорту посадки до лікарні. Подібний сервіс «від ліжка до ліжка» дозволяє найбільш ефективно координувати терміни транспортування і максимально скоротити час у дорозі.

 

Персональний консультант допоможе з будь-якими питаннями, що виникли, а зв’язок з нами доступний на цілодобовій основі. При необхідності ми також можемо посприяти в спілкуванні з персоналом лікарні: мультимовні співробітники компанії долають всі мовні бар’єри.

 

Зв’яжіться з нами

Ми раді проконсультувати клієнтів про послуги, що надаються. Наша команда доступна 24/7 для безкоштовної консультації. Протягом декількох годин ми зможемо організувати медичну репатріацію з будь-якої точки світу. Просто зв’яжіться з нашими фахівцями будь-яким зручним для вас способом.

 

Шошина Ольга