Кругосвітній тур на приватному літаку

Більшість людей з дитинства мріють здійснити кругосвітню подорож. Однак в реальності втілити такий план важко, і йдуть на це лише щасливі одиниці. Для цього потрібно не тільки багато грошей, але і часу, а чим більше у людини першого, тим менше другого.

Як правило, кругосвітні тури відбуваються на величезних морських лайнерах або круїзних супер-яхтах. Перший варіант має серйозний недолік – на борту збирається велика компанія незнайомих туристів з різних країн, і судно прямує за заздалегідь визначеним маршрутом, виконуючи стандартну нудну програму.

Варіант з яхтою набагато комфортніше: клієнт замовляє судно на невелику групу, наприклад, компанію друзів або на 2-3 сім’ї, і сам вибирає програму туру і місця, які він хотів би відвідати. Залишається орендувати судно і замовити додаткові послуги. В цьому випадку незручностей менше, єдиний недолік полягає в тому, що така подорож триває занадто довго. Переходи по морях і океанах тривають цілодобово і вимотують навіть витривалих мандрівників. На екскурсії залишається мало часу і сил.

Оскільки у сучасних успішних людей дні розписані по хвилинах, то викроїти на подібну подорож 2-6 місяців просто нереально. Залишається літати літаками, але якщо використовувати пасажирські авіалайнери, то доведеться чимало годин провести в незатишній обстановці, в тісному оточенні не завжди приємних попутників.

Крім того, рейси постійно затримуються, переносяться на інші дати, і, якщо планувати стикувальні маршрути, а без цього подорож здійснити часом неможливо, то потрібно кожен раз залишати великий запас годин. В результаті виграш часу в порівнянні з морським варіантом виходить не такий великий.

Читайте также:  На базе Dassault Falcon 5X разработают новый бизнес-джет

Оптимальне рішення в цій ситуації – оренда приватного літака і замовлення програми кругосвітньої подорожі через AVIAV TM (Cofrance SARL). Це рідкісна, але доступна послуга для тих, у кого багато грошей і мало часу. Вона має тільки один мінус – висока вартість перельотів, доступна тільки дуже заможним клієнтам. Але якщо ви один з них, то це кращий варіант! Його переваги очевидні.

 

Переваги оренди бізнес-джета

 1. Ви витрачаєте мінімум часу: літаки летять прямо з однієї країни в іншу, саме в ті міста, які ви бажаєте відвідати. Якщо в них немає аеропорту, то AVIAV TM (Cofrance SARL) організовує оперативний трансфер на машині або вертольоті.
 2. Ви не турбуєтеся про те, що десь не встигнете: приватні літаки літають без запізнень, якщо тільки ви самі не захочете перенести час старту.
 3. Ви самі складаєте програму: ніяких тривіальних варіантів від туркомпаній. Приватні літаки літають куди завгодно, а AVIAV TM (Cofrance SARL) усюди знайде російськомовного гіда.
 4. Ви не думаєте про медичну страховку і безпеку. Ми подбаємо про те, щоб ви зробили всі щеплення, оформили візи і страхові поліси. За бажанням вас може супроводжувати охоронець або особистий лікар.
 5. «Кофранс» подбає про те, щоб програма була продумана до дрібниць: усюди були заброньовані готелі, розписані місця для відвідувань, враховані варіанти поганої погоди і непередбачені обставини.
 6. На борту приватного літака ви відпочиваєте, переглядаєте зроблені фотографії, ділитеся враженнями про побачене, обідаєте, спите, що абсолютно нереально в марній обстановці пасажирського авіалайнера.
 7. Ви без перешкод відвідуєте будь-які країни в глибині материка, які не мають виходу в море, що неможливо при яхтовому круїзі.
 8. Ви не дбаєте про те, де перекусити або повечеряти, досвідчений гід порекомендує кращі ресторани і кафе, а при необхідності ми заздалегідь забронюємо там столик.
 9. У програму можна включити найнеймовірніші пригоди і екстрим. Чи бажаєте ви познайомитися з обрядами африканських племен, взяти участь в бразильському карнавалі, покататися на страусі в Китаї, приготувати коржі в мексиканському селі або стрибнути з парашутом в Сінгапурі – все це реально, якщо програма складена в AVIAV TM (Cofrance SARL). Ми врахуємо будь-які побажання і реалізуємо найсміливіші фантазії.
 10. При використанні приватного літака кругосвітню подорож цілком реально зробити за стандартну двотижневу відпустку. При цьому ви зможете відвідувати в день дві і навіть три різні країни, якщо буде таке бажання.
 11. Кількість посадок і екскурсій визначає тільки клієнт. При бажанні програму можна незначно змінити вже в процесі подорожі.
 12. Клієнт AVIAV TM (Cofrance SARL) не турбується про безпеку. Будь-які заходи організуються з урахуванням індивідуальних особливостей, при супроводі інструкторів і професіоналів.
 13. Вас може супроводжувати особистий фотограф, який відобразить кожну цікаву мить вашого незабутнього турне.
 14. У якій би країні ви не знаходилися, вас зустрічають і проводжають, надають вам окремі віп-зони в аеропорту, піклуються про багажі, і ви не втрачаєте в подорожі ні хвилини.
 15. Подорож на приватному літаку не виключає іншого транспорту, в тому числі і яхти. Якщо десь ви побажаєте зробити морський перехід, ми з радістю надамо комфортне судно. Також до ваших послуг вертольоти, шикарні автомобілі, швидкісні потяги, вітрильники, велосипеди і все, що ви тільки побажаєте.
Читайте также:  Uralhelicom поставила российским клиентам два вертолета Robinson

Професіонали AVIAV TM (Cofrance SARL) допомагають клієнтам реалізовувати самі незвичайні проекти і виконувати заповітні мрії. Якщо одна з них – кругосвітня подорож, звертайтеся до нас: ми організуємо для вас незабутньо прекрасний тур на приватному літаку.