Безпрецедентне падіння повітряного руху в усьому світі

Згідно з останніми даними, в усьому світі понад мільйон людей отримали позитивний результат по тесту на коронавірус. Половина планети зараз знаходиться в строгому карантині, що призводить до колапсу значної частини світової економіки. Найбільше постраждала галузь авіаперевезень, яка переживає різкий спад, який можна порівняти хіба що з 11 вересня 2001 року.

Станом на 29 квітня, пандемія COVID-19 вже привела до загибелі більше 220 тисяч чоловік у всьому світі. Ось чому більше половини планети перебуває без можливості не те що виїхати за межі країни, а й вийти за стіни власного будинку. І така ситуація триває ось уже протягом кількох тижнів – більше місяця. Саме повітряний трафік в найбільшою мірою схильний до наслідків карантинних заходів і загальної економічної кризи, на думку Імон Бреннана з Європейської організації з безпеки повітряної навігації «Євроконтроль».

Так, за даними на 1 квітня 2020 року, протягом усього дня в повітряному просторі Франції було зафіксовано тільки 783 рейси, тобто на 91% менше, ніж в той же день в 2019 році. Щоб наочно уявити критичність ринку авіаційних перевезень публіці і світовим урядам, Імонн Бреннан опублікував в соціальних мережах «великий план, що пропонує конкретний огляд ситуації». Картина була їм представлена ​​у вигляді карти.

Читайте также:  "АэроГео" приобрела третий самолет Cessna 208B

Оскільки аеропорт «Париж – Орлі» був закритий з 31 березня, всі рейси були переведені в «Руассі – Шарль-де-Голль». Це єдиний аеропорт, який до сих пір приймає комерційні рейси в Париж. Для кращої адаптації до критичної ситуації аеропорт Шарль-де-Голль тимчасово і частково довелося закрити – недоступні термінали 1, 3, 2C, 2D і 2G.

 

Найбільше падіння трафіку – з 11 вересня 2001 року

За даними Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), тільки в лютому обсяг авіаперевезень скоротився на 14,1%. Очікується, що глобальна криза, пов’язана з коронавірусом, позбавить світову авіаційну галузь доходу в цьому році на суму 252 мільярдів доларів. Значна цифра, яка може надати дуже істотний вплив на виживання певних авіакомпаній.

Читайте также:  JetExpo 2017: фото самых интересных бизнес-джетов во Внуково-3

«Це найбільше падіння трафіку з 11 вересня 2001 року, що відображає початковий колапс внутрішніх перевезень в Китаї і різке падіння міжнародного попиту в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні через поширення вірусу COVID-19 і обмеження на поїздки, введені урядами», – йдеться в заяві IATA.

Всесвітніми контролюючими авіаційними організаціями ще не дана конкретна оцінка збитків, які галузь переживає зараз і які з’являться в найближчому майбутньому. До відновлення міжнародного авіасполучення на колишньому рівні на сприятливі прогнози розраховувати не варто. У перспективах йдеться про банкрутство багатьох авіаційних перевізників.

 

Привілеї залишаються на висоті

Саме тому, якщо ви в найближчому майбутньому розраховуєте на якісну повітряну подорож, то довіряйте приватній авіації. Міжнародний професійний брокер Aviav TM (Cofrance SARL) готовий надати вам всі привілеї бізнес-авіації:

  • свобода переміщення по всьому світу – ви можете вилетіти з аеропорту, найближчого до місця вашого перебування та приземлитися в зручній для вас повітряніій гавані;
  • можливість управляти своїм власним часом і будувати маршрут подорожі незалежно від графіку авіакомпаній;
  • економія часу на переміщення між країнами і містами, а також на очікування в аеропорту, в який можна приїхати за 10 хвилин до вильоту;
  • пунктуальність повітряного сервісу – виліт і приземлення точно в строк, без затримок і з рідкісною залежністю від погодних умов;
  • анонімність і безпеку наших клієнтів, які є основними правилами нашої роботи.
Читайте также:  Пілот італійської авіакомпанії ITA Airways заснув під час польоту

 

Скористайтеся особистими «бізнес-крилами» від Aviav TM (Cofrance SARL)!