Авіасалони 2019: події і відкриття

Авіаційні салони – значущі події в світі льотної справи, на видовищні заходи збираються тисячі учасників, від простих любителів літаків до професіоналів в області їх виробництва. Щороку в світі проходять десятки виставок авіації, разом з авіаброкером Aviav TM (Cofrance SARL) побуваємо на найцікавіших, що відбулися в 2019 році.

 

МАКС, Росія

Найбільший у Східній Європі авіасалон раз в два роки збирає гостей в підмосковному місті Жуковський, на території аеродрому Раменський. Для участі у виставці авіаційної та космічної техніки в Підмосков’ї приїжджають тисячі людей, зацікавлених в розвитку льотної справи.

Влітку 2019 року МАКС порадував гостей новітніми цивільними і військовими розробками російських фірм. На виставці під відкритим небом зібралися цінителі авіації з двадцяти п’яти країн світу, їх увазі були представлені вертольоти і дирижаблі, літаки-амфібії і аеростати. Окремим блоком виступала військова техніка: штурмовики, винищувачі і бомбардувальники.

У центрі уваги відвідувачів салону були модні безпілотники, розмірами від двох сантиметрів до двох метрів в діаметрі, і новий надзвуковий лайнер. Завершився захід виступом пілотажних груп «Російські витязі», «Стрижі», «Соколи Росії», «Перший політ».

 

RUBAE, Росія

У Москві, на аеродромі Внуково, у вересні відбулася виставка ділової авіації, на якій був представлений корпоративний вертоліт МІ-38 VIP. На семінарах обговорювалися питання розвитку російських бізнес-джетів, збільшення безпеки польотів, відкриття сучасних терміналів для прийому приватної авіації.

Читайте также:  Чому вам потрібен приватний переліт

Aviav TM (Cofrance SARL) пропонує свої послуги в сфері приватної авіації. Співпраця з цим відомим авіаброкером, штаб-квартира якого знаходиться в самому серці Європи, – незмінна гарантія надійності, конфіденційності та індивідуального підходу до кожного клієнта.

 

LIMA, Малайзія

У березні 2019 пройшла популярна виставка авіаційної та військово-морської техніки в Малайзії. 32 країни взяли участь в авіаційному салоні, від Росії був виставлений ЯК-130, новий військово-навчальний літак, і бойовий повітряний корабель СУ-57.

INTERARIEAL SOLUTION, Німеччина

У вересні в Штутгарті відбулася чергова виставка безпілотних літальних апаратів. Виробники представили на суд глядачів комерційні дрони новітніх розробок. На наукових засіданнях, що проходили в дні роботи виставки, обговорювалися питання розширення сфери застосування цього виду техніки. Так, було внесено пропозицію активніше використовувати дрони в області електропостачання та в лісових господарствах.

Приватна авіація від Aviav TM (Cofrance SARL) з комфортом доставить пасажирів в будь-який куточок світу для участі в престижних авіаційних виставках.

 

MEBAA, Марокко

В середині вересня 2019 року також ще пройшла виставка бізнес-авіації в столиці Марокко Маракеші, на ній були представлені бізнес-джети і нові турбогвинтові повітряні судна. В рамках заходу була організована конференція з питань розвитку авіації в Північній Африці. У Марокко планується відкриття бізнес-аеропорту, питання створення якого широко обговорювалися в дні роботи виставки.

Читайте также:  Індія вибрала винищувачі Tejas

 

AVIATION EXPO, Китай

XVIII Міжнародна виставка авіаційної та космічної промисловості відбулася в китайській столиці теж у вересні 2019 року. На майданчику під відкритим небом експонувалися вертольоти і літаки різного призначення, демонструвалася аеродромна техніка, були представлені дизайнерські проекти. Кожні два роки в Пекіні збираються сотні учасників з багатьох країн світу, щоб показати тисячам відвідувачів новинки світової авіації.

 

SEOUL ADEX, Південна Корея

Терміном проведення авіаційної виставки в Кореї стала середина жовтня. Великий азіатський салон присвячений цивільній авіації, на експозиційних майданчиках можна було познайомитися з аерокосмічним і навігаційним обладнанням. В заключний день роботи виставки в небо з метою показу повітряних трюків піднялися пілотажні групи, їх виступ гармонійно було доповнено маневрами наземної техніки.

 

MRO EUROPE, Великобританія

Одночасно з авіаційної виставкою в Кореї пройшов Тиждень авіації в Лондоні, присвячений експлуатації повітряних суден та їх ремонту. Популярний в Європі захід традиційно проходив у виставковому центрі ExCel.

 

VERTICAL FLIGHT EXPO, Великобританія

У центрі уваги міжнародної виставки в англійській столиці – вертольоти. У знаменитому на весь світ салоні у Фарнборо в листопаді 2019 року проходив авіаційний захід, на якому були представлені як самі гвинтокрилі машини, так і новітнє навігаційне обладнання та прилади нічного бачення. В рамках роботи виставки була організована конференція з питань безпеки польотів гвинтокрилих машин і випуску нових моделей.

Читайте также:  Замовлення літака в будь-яку точку світу

Традиційно в престижному авіасалоні взяло участь кілька тисяч чоловік з сімдесяти країн світу. Фахівці мали унікальну можливість випробувати нові моделі на тест-драйвах.

DUBAI AIR SHOW 2019, ОАЕ

Такий знаходиться і в спеціалізованому виставковому центрі Dubai World Central (DWS). Він розташований недалеко від аеропорту Дубая. З 17 по 25 листопада 2019 року тут відбулися довгоочікувані авіаційні виставка і шоу Dubai Air Show 2019.

Найбільший авіасалон на Близькому Сході збирає на свої заходи понад 1300 експонентів з усього світу, які раді представити гостям виставки 165 різних моделей літаків і вертольотів.

 

Менеджери компанії Кофранс Сарл візьмуть на себе турботи про бронювання готелю, організацію трансферу від аеропорту і рішення всіх виникаючих питань у відвідуванні будь-якого міжнародного авіасалону.