Дешеві авіаквитки для українців: топ-5 способів заощадити на перельоті

На жаль, авіаперельоти до сих пір є дорогим задоволенням для більшості простих українців. Саме тому до вашої уваги пропонуємо п’ять елементарних способів економії на перельоті.

Перший. Варіюємо датою вильоту.

Плануємо поїздку заздалегідь і використовуємо часові люфти. За твердженням експертів, придбання квитка на літак на півроку вперед значно заощадить Ваші фінанси.

При цьому зверніть увагу, що вартість авіаквитка виявиться набагато нижче, якщо у Вас є так званий «часовий проміжок», тобто якщо Ви не прив’язані до певної дати і можете варіювати час поїздки на пару днів вперед або назад. При виборі квитка Ви можете звернути увагу, що за день-два до або після передбачуваної спочатку дати перельоту є дешеві авіаквитки.

Другий. Обов’язково беремо участь в акціях.

Практично всі авіаперевізники практикують подібну систему знижок з нагоди певної події. Так, у 2017-му році в Україні деякі авіакомпанії скидали ціни на авіаквитки, продаючи їх за смішні 20-50 доларів, з нагоди отримання безвізового режиму з Європейським Союзом.

Промоакції організовував і новачок українського авіапростору європейський лоукостер Ryanair. Зазвичай таких квитків на ринку небагато. Відстежити початок чергової акції можна, лише цілеспрямовано моніторячи сайти авіаперевізників, врешті-решт, можна підписатися на сторінку авіакомпанії в соцмережах і таким чином стежити за новинками.

Трапляється, що авіаперевізник практикує закриті акції: наприклад, пропонується від 50 до 100 квитків на один рейс, проте виключно для певного продавця. Як правило, таким продавцем є починаюча освоювати ринок перельотів нова електронна система.

Читайте также:  Курорти для важливих персон: самі привабливі пропозиції від AVIAV TM (Cofrance SARL)

Третій. Стаємо транзитними пасажирами.

Цей спосіб досить популярний за кордоном, так як дійсно допомагає заощадити пристойні суми грошей. Наприклад, прямий переліт на МАУ з Києва до Парижу обійдеться значно дорожче, ніж два рейси з пересадкою, скажімо, в Будапешті. Сміливо можемо купити авіаквитки онлайн у відомого лоукостера Wizzair за маршрутами Київ-Будапешт і Будапешт-Париж.

Однак майте на увазі, що за економією ховається ряд неприємних і досить нервових процедур. По-перше, пересадка передбачає проходження подвійного контролю – у Києві і у Будапешті, тобто як мінімум двічі доведеться усміхатися митникам і пояснювати мету свого візиту в іншу країну. Врахуйте, що при запізненні рейсу на Будапешт навряд чи Вас хтось чекатиме на літаку до Парижу.

Розповімо ще про один варіант дешевого перельоту до Парижу. Це нелюбимий авіакомпаніями «наскрізний» квиток.

Так, квиток з маршрутом Київ-Париж-Лондон, як це не парадоксально, цілком може коштувати на 20-30 відсотків дешевше за квиток з української до французької столиці. Що ми в цьому випадку робимо? Правильно, вдаємо розсіяного пасажира і виходимо в аеропорту Шарль де Голль, недольотом до пункту призначення. Назад проробляємо той же трюк, недольотом з Парижу, наприклад, до Риги. Однак не все так просто. Пам’ятайте, що при реєстрації багажу в Києві він полетить до … Лондона, тобто до кінцевого пункту. Тому при проведенні подібного фокусу Вам варто взяти з собою максимум – ручну поклажу до 7 кг. Але ж в таку сумку можна помістити далеко не всі речі.

Читайте также:  Медичні і евакуаційні рейси

Четвертий. Бронюємо з недорогих пристроїв.

Далеко не кожен пасажир знає, що система сайту компанії-авіаперевізника досить «розумна» і здатна з легкістю розрізнити, з якого типу пристрою Ви в неї входите. Якщо Ви використовуєте для відвідування сайту дорогі гаджети типу MacBook, iMac або iPhone, то не дивуйтеся, що Вам і запропонують більш дорогі авіаквитки онлайн. Тому заходите з недорогого ноутбука, стаціонарного комп’ютера або простого телефону.
І, перш ніж зайти в систему бронювання, не забудьте очистити кеш.

П’ятий, він же останній. Купуємо квиток тільки на певні дні і час доби.

Виявляється, є дні, коли квитки коштують набагато дорожче або значно дешевше. По-перше, дешевше купувати квиток в обидві сторони на один і той же день тижня, наприклад, середу, при цьому неважливо – тиждень, два або місяць Ви будете за кордоном. Найдорожчі квитки на рейси ранку понеділка і вечора п’ятниці. Експерти пояснюють це максимальним потоком відрядженних: вилітаючи в понеділок в бізнес-тур і повертаючись додому ввечері в п’ятницю, такі пасажири не мають іншого вибору, як купити найзручніший для них за часом квиток. Цим охоче користуються авіакомпанії, істотно завищуючи ціни.

Читайте также:  Приватна авіація в Африці

Тому простим смертним найкраще купувати квитки у вихідні дні або серед тижня.

Інша хитрість авіакомпаній – відстеження важливих спортивних і культурно-масових заходів європейського і світового рівня. Тому не дивуйтеся, що вартість квитка в день проведення знаменного футбольного поєдинку або концерту якийсь там поп-діви може підскочити в півтора рази. І завчасна покупка їх за 6 місяців до події не врятує. Єдиний вихід – відправитися на цей захід на тиждень-другий раніше і повернутися настільки ж пізніше додому.